zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Venkovní rolety na balkon - napište nám o kalkulaci

Venkovní balkonové rolety elektrickéRolety do balkonových dveří a oken jsou stínícím, izolačním i bezpečnostním elementem. Působí tak proti slunci, kdy v letních měsících zatemňovací prvek zabraňuje přehřívání interiéru, v zimních naopak pomáhá domácnostem ušetřit až 25 % nákladů na vytápění. Působí proti hluku a mnoha klientům tak zajistily klidný a ničím nerušený spánek.

Zastínění není jedinou výhodou, nesporným benefitem je také bezpečnost, neboť stínící roleta na balkon odolává tahu v řádech stovek kilogramů.

Balkonové rolety se zárukou solidnosti a spolehlivosti

Jsme dlouhodobě finančně stabilní společností. Klientům zaručujeme, že nedojde k žádnému dodatečnému navýšení ceny.

Vždy montujeme předokenní žaluzie a také rolety na zasklený balkon vyrobené z nejlepších materiálů, z hliníku plněného polyuretanovou pěnou. Ke každé zakázce volíme osobní přístup. I z toho důvodu nabízíme odborné poradenství na bezplatné lince: +420 800 114 947 a ZDARMA konzultace a stanovení ceny u zákazníka.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Venkovní roleta na balkon, která hraje barvami

Vyslechneme si veškeré požadavky našich zákazníků. Jsme tu pro ně. Doporučíme jim ten správný typ rolet. Jiné se hodí pro novostavby, při rekonstrukcích či zateplování. Běžně nabízíme bílé a hnědé provedení, rolety je však možné nalakovat dle vzorníku RAL nebo polepit renolitovou fólií.

 

Ovládání elektrických rolet a žaluzií
Ovládání elektrických rolet a žaluzií

Staňte se dalším spokojeným zákazníkem

Google hodnocení: 5 z 5
Vladimír B., Česká Lípa
Dobrý den, každopádně hodnotím profi-přístup a profi-jednání, profi-práce ! Nemá to chybu, není asi nic ke zlepšení, děkuji profi-pracovníkům za špičkovou a perfektní práci, jsme moc spokojeni. Máte hodně dobrý pracovníky, považujte si jich! Mohu trochu posuzovat, měl jsem asi 120 pracovníků, ale ne všichni by byli na takové úrovni. DÍK, mějte se krásně a hlavně ZDRAVĚ !
Google hodnocení: 5 z 5
Zdeněk P., Ústí nad Labem
Byli jsme velice spokojení, jak s přípravou, tak i samotnou montáží. Vaši pracovnící, kteří se na tom podíleli, byli velice slušní, ochotní a snažili se o co nejmenší možnost nepořádku, byli dokonale sehraní při montáži. Přijeli vždy v naplánovaný čas s velkou přesností.

Balkonová roleta na míru

Toužíte po horizontální či vertikální předokenní roletě do balkonových dveří? Dáváte přednost elektrickému ovládání, nebo vás více láká manuální (ruční)? Naši technici jsou tu od toho, aby si vyslechli veškerá vaše přání a vytvořili nabídku na míru vašim možnostem a potřebám.

Návštěva technika i kalkulace jsou nezávazné a po celé ČR a SK zdarma.

Chcete kvalitní rolety na balkon (cena by přitom neměla být nepřiměřeně vysoká)? Neváhejte a ozvěte se nám!

Barvy balkónových rolet

Barvy balkónových rolet
Barvy balkónových rolet
Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.