zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Kdy lidé zvažují bezpečnostní folie na sklo?

Bezpečnostní fólie do oken se běžně používají dodatečně v okamžiku, kdy bylo u původních skel opomenuto využití různých bezpečnostních prvků, ať už vrstvených bezpečnostních skel Connex či kalených skel.

Dle zkušenosti se zákazníky probíráme často fólie na sklo proti rozbití u střešních oken, výloh obchodů, v bankách, u balkonových dveří či francouzského okna. O bezpečnostní okenní fólie mají zájem ale také běžné domácnosti, které mají plastová okna nebo v menší míře jiná další.

Bezpečnostní fólie nedoporučujeme a neprovádíme jejich instalaci, jelikož se jedná jen o dočasné a částečné řešení, mnohem účinnějším řešením je výměna skel a ve finále i levnějším.

S výměnou skel máme více než 15 let zkušeností a působíme po celém území České republiky a Slovenska. Recenze našich spokojených zákazníků mluví za vše.

Bezpečnostní fólie na okna a sklo

Bezpečnostní folie na okna: cena, kterou zaplatíte, může být vysoká

Jenže jsou v každém případě bezpečnostní fólie do oken tím nejlepším řešením? S vývojem technologií už ale bezpečnostní okenní fólie pokulhávají za svými hlavními “konkurenty”. Je třeba pamatovat na to, že se jedná o film plastu zpravidla silný jen několik milimetrů. Proto není divu, že byly v některých případech překonány moderními bezpečnostními skly Connex, která se instalují jako zabezpečení proti vniknutí do objektu. Jedná se o vrstvené sklo, které dokáže zabezpečit okna, dveře, terasy, balkony, střechy i stříšky. Kalená skla zabraňující rozbití skel také u výtahů, zábradlí, schodišť či sprchových koutů.

Cena bezpečnostní fólie do oken a výměna skel bývá často srovnatelná. Najít navíc optimální bezprašné prostředí při lepení tak, aby pod folii nevnikly nečistoty, bývá velmi těžké.

Jedná se vždy o individuální proces posouzení. Nejlepším řešením je tedy využít bezplatné a nezávazné konzultace s našim odborníkem přímo u vás doma. Nejen, že vám zdarma navrhne typ vhodného bezpečnostního zasklení na míru, ale také vám ukáže ceník s mnoha možnostmi, ze kterých si lépe vyberete.

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože jsme přímo výrobci a v ČR
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.