zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Je vámi nabízená návštěva technika opravdu bezplatná a nezávazná?

Ano, je nezávazná, vždy a bez výjimky. Naši technici jsou odborníci, kteří vás navštíví kdekoliv po České republice nebo na Slovensku a to zcela zdarma. Při nezávazné a bezplatné návštěvě se vám dostane nejen posouzení rámů oken, ale také vám technik navrhne ideální řešení zateplování oken nebo instalace venkovních žaluzií či rolet na míru dle vašich finančních možností.

 

Pokud objednám, za jak dlouho bude přesklení oken nebo žaluzie realizovány?

Pokud se po nezávazné a bezplatné návštěvě technika rozhodnete k podpisu závazné objednávky, zakázku zrealizujeme v předem dohodnutý termín. Vše se odvíjí dle náročnosti zakázky, kterou vytváříme každému zákazníkovi na míru.

 

Kde se provádí výměna skla? Na místě nebo okna někam odvezete? 

Standardně se přesklení oken provádí ve vaší domácnosti nebo firmě. Nemusíte se ovšem bát jakéhokoliv nepořádku. Výměna skel probíhá bez bourání a naši pracovníci po montáži hrubý nepořádek uklidí.

Máme bohaté zkušenosti i s náročnějšími zakázkami a jedinou výjimkou, kdy se výměna skla neprovádí na místě, je renovace oken frézováním drážky pro vložení skla (např. v památkových zónách). 

 

Trvá přesklení oken dlouho? Budu mít po výměně skel v bytě nepořádek? 

Výměna oken netrvá dlouho, standardně se jedná o přibližně 20 minut (např. při výměně jednoho kusu skla za moderní izolační dvojsklo v plastovém okně).

Výměna skel probíhá bez bourání a naši pracovníci po montáži hrubý nepořádek uklidí. Zásadou naší společnosti je, že po sobě nikdy nezanecháváme jakýkoliv nepořádek. Naši pracovníci po montáži hrubý nepořádek uklidí.

 

Poskytujete při výměně skel záruku?

Samozřejmě! Záruky jsou dle legislativy 24 měsíců, na neorosení a nezaprášení v meziskelním prostoru dvojskel a trojskel poskytujeme ale záruku v délce dokonce 60 měsíců!

 

Jak je to s pozáručním servisem, například pokud mi někdo rozbije namontované sklo?

Zákazníci pro nás jsou na prvním místě. Evidujeme si veškeré zakázky, známe rozměry skel našich zákazníků a jsme tudíž schopni vyměnit jakékoliv rozbité či prasklé sklo

 

Máte přehled o výrobci skel a kvalitě samotného skla?

Ano. Všichni naši dodavatelé jsou experty ve svém oboru. Sklenářství je naší specializací, víme, jaká okna jsou kvalitní a proto se zaměřujeme na prověřené české výrobce, kteří mohou našim zákazníkům nabídnout jen tu nejvyšší kvalitu.

 

Mohu dát trojsklo do staršího plastového okna? Nebude trojsklo příliš těžké?

Jestliže máte v domácnosti starší plastová okna, využijte bezplatné a nezávazné osobní návštěvy našeho technika. Ten posoudí, zda je konstrukce okna vhodná pro instalaci trojskel.

Naši technici jsou jedničkou ve svém oboru a nabídnou vám na míru vždy to, co pro vás bude nejvýhodnější. Pokud nebude nejlepším řešením těžké trojsklo, nabídnou vám například špičková dvojskla Heat-Mirror® dosahující parametrů trojskel při zachování váhy a tloušťky dvojskla.

 

Mám nové plastové okno a přemýšlím nad přesklením. Vyplatí se do něj vložit lepší dvojsklo nebo trojsklo?

Výměna skel závisí jen na vás a zpravidla by se měla odvíjet od vaší spokojenosti. Mnoho zákazníků se na základě bezplatné a nezávazné kalkulace rozhodne pro vložení lepšího dvojskla nebo trojskla kvůli rosení oken, které s sebou přináší problémy s plísněmi. Dalším důvodem bývá úspora energie a tepla. Nejen, že se přesklením zbaví nepříjemného chladu a v létě zbytečného přehřívání, ale také sníží hluk zvenku a ušetří několik tisíc korun ročně za vytápění.

 

Existuje způsob, jak zjistit míru tepelné izolace dvojskla? 

Dvojskla obvykle nebývají dostatečně izolována, pokud:

  • se v interiéru v zimním období (chladném počasí) nepřiměřeně rosí (mlží),
  • se v interiéru v letních měsících přehřívají,
  • cítíte chlad prostupujícího skrze skla,
  • se rosí (mlží) v meziskelním prostoru.

Pokud u vašich dvojskel sledujete kterýkoli z výše zmíněných problémů, zvažte nezávaznou a bezplatnou návštěvu technika. Ten odborně zhodnotí původní sklo a nabídne ideální řešení přímo vám na míru.

 

Máte dostatek referencí a zkušeností?

Ano. V oboru působíme více než 15 let. Máme tisíce spokojených zákazníků a to nejen po celé České republice, ale také na Slovensku. Chcete vidět realizované zakázky přímo ve vašem okolí? Podívejte se na stránku zkušeností od zákazníků.

 

Skutečně se mi skla již nebudou rosit?

Ano, dvojskla riziko rosení minimalizují! Rosení skel je, zjednodušeně řečeno, závislé na teplotě povrchu skla směrem do místnosti a míře vzdušné vlhkosti. Proto je potřeba vzdušnou vlhkost udržovat na doporučené hodnotě 50-55 %. Dvojsklo následně dosahuje dostatečných izolačních parametrů. Důležité je také umístění topného tělesa pod oknem tak, aby proud stoupajícího teplého vzduchu ohříval skla.

 

Vyměňujete sklo také ve střešním okně?

Samozřejmě. Výměna skel ve střešních oknech je běžnou praxí mnoha výrobců. Vždy jsme schopni nalézt vhodné řešení na míru. Pro bližší informace volejte na bezplatnou linku nebo si domluvte zdarma nezávaznou návštěvu našeho technika. 

 

Bydlím v památkové zóně a mám špaletová okna. Dokážete mi nabídnout nějaké řešení lepších skel?

Ano, zcela jistě. S výměnou skel u špaletových oken v památkové zóně máme bohaté zkušenosti. Výměnu skel provádíme metodou frézování drážky. Dle přání a potřeb zákazníka pak doporučíme tmel, který bude s perfektními vlastnostmi odolávat povětrnostním vlivům. 

Využijte nezávazné návštěvy našeho technika. Ten zdarma navrhne řešení, které bude vyhovovat požadavkům památkového úřadu.

 

Mám okna na jih a má místnost je v létě permanentně přehřátá. Máte pro mě řešení? 

Ano. V naší nabídce naleznete různé typy oken dle vašich potřeb. V tomto případě doporučujeme zákazníkům nejčastěji dvojsklo se speciální fólií, která je vypnuta v meziskelním prostoru s hodnotou prostupu tepla jen Ug=0,6W/m2K. Toto speciální dvojsklo propustí pouze 34 % solárního tepla a méně než 0,5 % UV záření (pro srovnání běžné dvojsklo Ug=1,1W/m2K propustí 63 % solárního tepla a 33,7 % UV).

 

Přemýšlím nad přesklením starších plastových nebo eurooken? Vyplatí se to?

Ano, rozhodně se to vyplatí. Velká část starších oken či eurooken mají zachovalé rámy, ale zastaralá skla brání úspoře tepla a energií. Pouhou výměnou starých skel mohou zákazníci ušetřit až několik tisíc ročně a výrazně tak modernizovat svá okna.

 

Můžete mi zaručit, že bude montáž provedena odborně? 

Jsme si vědomi toho, že bez poctivých, odborných a komunikativních zaměstnanců bychom neměli spokojené zákazníky. Všechny zaměstnance vybíráme pečlivě dle nejpřísnějších požadavků. Pracují u nás pouze kmenoví zaměstnanci české národnosti, které pravidelně školíme.

 

Kolik mě přesklení bude přesně stát? Mohu někde najít ceník?

Ceny jsou individuální, závisí především na stavu oken a potřebách zákazníka. Pokud chcete znát cenu přesklení, domluvte si informativní, nezávaznou a bezplatnou návštěvu technika přímo u vás doma. Technik bude brát v potaz vaše přání, potřeby a také finanční možnosti. Na základě návštěvy vám navrhne nejvhodnější řešení.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.