zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Co dělat, když se rosí okna?

Máte doma špaletová, resp. kastlová okna? Nebo jste majiteli zdvojených oken, eurooken, plastových či střešních oken?  U všech vyjmenovaných typů oken se můžete setkat s tím, že se rosí zvenčí, zevnitř nebo mezi okny. Co dělat, aby se nerosila okna?

Můžete samozřejmě nonstop větrat, čímž snížíte vlhkost vzduchu. Sami nám ale asi dáte za pravdu, že se nejedná zrovna o nejefektivnější, nejudržitelnější a v zimě nejlevnější způsob řešení. Jak tedy rosení oken navždy zabránit?

Co dělat proti rosení oken?

Téměř vždy pomůže výměna skel. Odstranění rosení oken není jednoduché a je vhodná konzultace s odborníkem. Právě proto nabízíme zcela zdarma a nezávazně návštěvu našeho technika, který dokáže stav vašich oken posoudit a nabídnout vám několik variant řešení, všechny tak, aby byly vytvořené na míru vašim možnostem a potřebám.

Zákazníkům garantujeme vysokou kvalitu naší práce a proto jim rádi termokamerou změříme stav oken před a po, aby se sami mohli přesvědčit o námi dobře odvedené práci. Jsme schopni odstranit rosení ze všech typů oken, vyřešíme mlžení i na oknech v památkové zóně. Naše práce provádíme celoročně, moderními způsoby bez bourání a bez nutnosti výměny celých oken.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.