zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Naše praxe s výměnou skel za dvojskla nebo trojskla

Plastová okna, střešní okna, eurookna, ale i hliníková okna nebo také balkonové dveře se sklem mohou mít špatné zvukové a tepelné izolační vlastnosti. Nezáleží na typu oken, důležitý je typ skel. Vhodně zvolenými izolačními skly totiž lze zbavit interiér nepříjemného chladu a v létě přehřívání místnosti. Stará dvojskla nejsou často dobře utěsněna a nedokážou zabránit nepříznivým vlivům rosení oken, které vedou ke vzniku plísní a mají další negativní důsledky na naše zdraví.

Tyto potíže se dnes řeší výměnou starých skel za trojskla, která lze vložit do nových pouhým přesklením oken. Výměna skel si lze představit jako situaci, kdy se vám dvojsklo rozbije. Jediný rozdíl je v tom, že po naší instalaci nejenže nenajdete žádný nepořádek, ale také si budete užívat všech výhod, které přináší naše kvalitní izolační skla.

Jestliže jsou ve vaší domácnosti špaletová nebo zdvojená okna či staré dveře osazené jednoduchými skly, máme bohaté zkušenosti s rychlou výměnou oken bez bourání. Vaše okna zhodnotíme pomocí nových dvojskel a vedlejším efektem bude delší životnost oken.

Výměna jednoduchého skla za nové dvojsklo s sebou přináší nesmírné pohodlí. Teplota v interiéru může být o dva či tři stupně Celsia vyšší a to vše při stejném způsobu vytápění. Ruku v ruce jdou s výměnou skel také úspory za teplo, které dosahují až několik tisíc korun ročně.

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože máme 17 let zkušeností
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Máme více než 15 let praxe s výměnou všech typů skel

Máme bohaté zkušenosti s výměnou skel u všech typů oken. U více než tisíce spokojených klientů jsme provedli zasklení moderními trojskly, tam, kde byla skla příliš velká a těžká jsme použili unikátní a revoluční izolační dvojskla Heat Mirror. Věhlas nejen u nás, ale i v zahraničí, si dvojskla Heat Mirror vysloužila tím, že svými charakteristikami odpovídají spíše izolačnímu trojsklu, přestože si zachovávají tloušťku a váhu izolačního dvojskla.

U některých typů oken, jako jsou například střešní okna, nebo zmíněné velké rozměry skel, nelze namontovat trojskla a je Heat Mirror nenahraditelným řešením

Zajímá vás, jaký typ izolačního skla by byl pro vaši domácnost nejvhodnější? Využijte informativní, nezávazné a bezplatné návštěvy technika přímo u vás doma.

Máte jakékoliv další dotazy týkající se možností zasklení konkrétního typu skel? Pak nás neváhejte kontaktovat na bezplatné lince.

Jak to u nás probíhá?

Domluvíte si zdarma návštěvu
technika u vás doma.
Připravíme vám nezávaznou kalkulaci se slevou 30%.
Objednáte si a zakázka
jde hned do výroby.
Platit můžete i na splátky bez navýšení, hotově nebo převodem.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.