zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Vyberte si elektrické rolety do oken a dveří - napište nám o kalkulaci

Elektrické rolety do oken i dveříVenkovní žaluzie na elektrické ovládání mohou vyřešit hned několik vašich problémů. Interiéry vaší domácnosti se přehřívají? Hodila by se vám plynulá regulace světla v místnosti? Chcete ochránit interiér před nepříznivými vlivy slunečního záření? Toužíte po klidném a ničím nerušeném spánku a potřebujete zasáhnout proti hluku a proti slunci, které vás budí zbytečně brzo?

Okenní žaluzie a rolety do bytu či domu mající elektrický pohon mohou vyřešit veškeré výše zmíněné problémy. Co kdybychom navíc dodali, že zatemňovací venkovní žaluzie elektrické vám pomohou ušetřit až 25 % nákladů na vytápění a mohou se pochlubit i bezpečnostním prvkem?

Elektrické rolety do oken jako z budoucnosti

Ovládejte své elektrické rolety chytrým telefonem, z počítače nebo pomocí předem nastavených scénářů. Pohodlí a bezpečí nikdy nebylo blíž, přímo na dosah ruky. Díky chytrému telefonu jsou stínění, regulace světla a úspory za vytápění ještě jednodušší.  Automatizace domácnosti vám pomůže snadno a rychle ovládat horizontální rolety, včetně markýz i garážových vrat.

Možnosti ovládání:

 • dálkové ovládání
 • časová automatika
 • čidla slunce - vítr
 • ovládání na vypínač
Ovládání elektrických rolet a žaluzií
Ovládání elektrických rolet a žaluzií

Elektrické rolety vám navíc zajistí bezpečí. Komplexní systém dostává zpětnou vazbu a vy tak budete mít maximální možné povědomí o zabezpečení celého vašeho bytu, domu nebo třeba i kancelářského objektu.

Staňte se dalším spokojeným zákazníkem

Google hodnocení: 5 z 5
Vladimír B., Česká Lípa
Dobrý den, každopádně hodnotím profi-přístup a profi-jednání, profi-práce ! Nemá to chybu, není asi nic ke zlepšení, děkuji profi-pracovníkům za špičkovou a perfektní práci, jsme moc spokojeni. Máte hodně dobrý pracovníky, považujte si jich! Mohu trochu posuzovat, měl jsem asi 120 pracovníků, ale ne všichni by byli na takové úrovni. DÍK, mějte se krásně a hlavně ZDRAVĚ !
Google hodnocení: 5 z 5
Zdeněk P., Ústí nad Labem
Byli jsme velice spokojení, jak s přípravou, tak i samotnou montáží. Vaši pracovnící, kteří se na tom podíleli, byli velice slušní, ochotní a snažili se o co nejmenší možnost nepořádku, byli dokonale sehraní při montáži. Přijeli vždy v naplánovaný čas s velkou přesností.

Elektrická roleta: zaručíme vám osobní přístup

Výroba rolet a žaluzií probíhá za nejpřísnějších procesů. Jako materiál je používán výhradně hliník plněný polyuretanovou pěnou, který nemá při poměru kvality a ceny žádného konkurenta.

Je řešení v podobě elektrické žaluzie venkovní (cena by přitom měla odpovídat kvalitě) to pravé pro vás? Nechte si poradit od našich techniků. Jsou to odborníci v oboru, kteří vás navštíví kdekoliv po České republice nebo na Slovensku a to zcela zdarma.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Venkovní elektrické žaluzie všech barev a velikostí              

Nabízíme 4 druhy rolet:

 1. Předokenní hliníkový roletový box, který dodáváme běžně v šesti velikostech a bílém či hnědém provedení. Rádi ale vyslyšíme přání zákazníka, montáž provedeme na míru dle jeho potřeb a žaluzie nalakujeme dle vzorníku RAL.
 2. Předokenní zaomítací hliníkový roletový box, který dodáváme zejména pro montáž do novostaveb, při rekonstrukcích a zateplování. Běžná je opět bílá a hnědá barva, případně je možné lakování dle vzorníku RAL nebo polep renolitovou fólií.
 3. Nadokenní roletový box pro novostavby a při rekonstrukcích je zateplený a má obdélníkový průřez. Běžně nabízíme dvě základní velikosti závislé na výšce rolety.
 4. Roleta do překladů je vhodná zejména pro novostavby.

Elektrické ovládání žaluzií lze nahradit i manuálním ovládáním. Vše závisí na přání zákazníka.

Proč zvolit právě nás pro montáž elektrické venkovní rolety?

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože máme 17 let zkušeností
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Nabízíme hned několik záruk.

 1. Záruku zkušeností: na trhu působíme již více než 15 let.
 2. Záruku spokojenosti: o naší rychlé a kvalitní práci může mluvit více než 24 000 spokojených zákazníků.
 3. Záruku osobního přístupu: nabízíme odborné poradenství na bezplatné lince a ZDARMA konzultace a stanovení ceny u zákazníka.
 4. Záruku stability: jsme dlouhodobě finančně stabilní společností a nabízíme možnost splátek bez navýšení.
 5. Záruku solidnosti: platba probíhá vždy až po dokončení všech prací a naše ceny jsou konečné.

Nabízíme kvalitní venkovní elektrické rolety, cena je přitom přívětivá. Neváhejte se nám ozvat.

Barvy elektrických rolet a žaluzií

Barvy elektrických rolet a žaluzií
Barvy elektrických rolet a žaluzií
Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.