zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Frézování oken

Přejete si výrazně ušetřit za topení? Nebo chcete prodloužit životnost oken a co víc, předejít vzniku plísní a dalších nepříznivých vlivů rosení? Chcete snížit hluk zvenku a zbavit se nepříjemného chladu či zabránit přehřívání oken?

Řešením je izolace skel. Co když ale bydlíte v památkově chráněném objektu, kde je žádoucí vzhled “původního” zasklení? Či nechcete cokoliv měnit, protože jste na vzhled vašich oken zvyklí nebo si dokonce jinou podobu okenních rámů neumíte představit?

Jednou z možností, jak vyřešit veškeré výše zmíněné potíže, je výměna skel ve starších dřevěných zdvojených oknech nebo špaletových oknech (kastlová okna) pomocí metody frézování. S tou máme díky tisícovkám spokojených zákazníků bohaté množství zkušeností.

Proč zvolit metodu frézování oken

Jestliže hledáte estetické a zároveň přirozené řešení, je metoda zahloubení drážky do okenního křídla frézováním tím nejlepším řešením. Vzhled původních oken se po vsazení dvojskel do vyfrézované drážky a upevnění pomocí trvale pružného polyuretanového tmelu nijak nemění.

A právě to je důvodem, proč se touto metodou zateplují okna především v památkově chráněných objektech. Pro frézování se rozhodnou zpravidla také zákazníci, kteří byli spokojeni s původní podobou oken a chtějí zachovat stejně přirozený vzhled domu, bytu či jiného objektu.

Je frézování oken to správné řešení pro vaši domácnost?

I přesto, že je frézování oken obvyklým ideálním řešením, samozřejmě v některých případech může být jiná metoda výhodnější. Pokud si nejste jisti, využijte naší vždy a bez výjimky zcela nezávazné návštěvy technika kdekoliv po České republice nebo na Slovensku a to zcela zdarma.

Při nezávazné a bezplatné návštěvě technik nejenže posoudí rámy oken, ale také navrhne ideální řešení zateplování oken na míru dle vašich finančních možností.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Jak probíhá frézování oken

Frézování oken probíhá ve 4 jednoduchých krocích.

  1. V první řadě je potřeba křídla upnout ve frézovacím centru. Pomocí frézy je následně vyhloubená drážka, která vyhovuje tloušťce dvojskla.
  2. Dvojsklo je potřeba následně vložit do zahloubené drážky a musí být kladen vysoký důraz na pečlivé zaaretování.
  3. Pak přichází na řadu fixace trvale pružným polyuretanovým tmelem, který je výrazně odolný povětrnostním vlivům. Navíc eliminuje vznik plísní.
  4. Na práci si dáváme záležet u každého zákazníka. Tmel ručně uhladíme, čímž docílíme perfektního estetického vzhledu.

S frézováním máme bohaté zkušenosti

V oboru působíme více než 15 let. V té době jsme získali tisíce spokojených zákazníků a to nejen po celé České republice, ale také na Slovensku i v Maďarsku. Výsledky naší práce můžete vidět doslova na každém kroku.

Chcete se přesvědčit a vidět realizované zakázky přímo ve vašem okolí? Zavolejte na bezplatnou linku a my vám je vyhledáme.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.