zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Izolační sklo Heat Mirror

Izolační dvojskla Heat Mirror jsou naprosto unikátní a revoluční. Čím jsou tak výjimečné?

Jsou vyrobeny ze dvou kvalitní tabulí skla, která obsahuje speciální čirou fólii Heat Mirror, na níž je nanesená nízkoemisivní vrstva. Unikátní fólie Heat Mirror má funkci tepelného zrcadla, kdy odráží tepelné záření zpět ke zdroji. Je tak nejlepší volbou pro prvotřídní tepelnou izolaci, kterou lze dokonce splnit nároky na nízkoenergetické a pasivní stavby.

Přesklení oken za Heat Mirror

Běžné složení unikátního izolačního dvojskla s folií Heat Mirror je vhodné k přesklení střešních i plastových oken či k přesklení eurooken. S přesklením oken máme bohaté zkušenosti a recenze zákazníků mluví za vše.

Při výrobě izolačních skel hledíme na konkrétní požadavky zákazníků. Se zákazníky vedeme před samotnou instalací diskuze a snažíme se splnit veškerá jejich přání. Naši klienti nás posouvají vpřed a i díky nim jsme výrobcem izolačních skel Heat Mirror s bezpečnostní, protisluneční, hlukově - izolační nebo samočistící úpravou.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Heat Mirror cena (ceník)

Izolační skla Heat Mirror vyrábíme na míru. Chceme maximálně spokojeného zákazníka, který ročně ušetří za energie až několik tisíc korun. Zohledňujeme konkrétní požadavky (úpravy na bezpečnostní, protisluneční, hlukově - izolační nebo samočistící okna) zákazníků a cena za m2 izolačního skla Heat Mirror je proto vždy individuální.

Proces stanovení ceny ale vždy probíhá stejně a je zcela transparentní. Po návštěvě technika ZDARMA kdekoliv v ČR nebo na Slovensku připravíme nezávaznou kalkulaci na míru se slevou 30%. Nabídky posuzujeme vždy odborně, zdarma a nezávazně.

Pak už jen zbývá objednat a zakázka jde hned do výroby dle vašich potřeb. Instalaci izolačního skla Heat Mirror zaplatíte až po dokončení naší práce.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.