zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Výměna skel za izolační trojskla

Izolační trojsklaIzolační trojskla jsou vyrobena ze tří kvalitních tabulí skla (tzv. trojité sklo). Ať už se jedná o plastová střešní okna, balkonové dveře, francouzské okno, eurookna či běžná plastová okna, vždy je při zasklení trojsklem vložen mezi tabule rám, který je přizpůsoben izolačnímu sklu. Izolační trojsklo a jeho tepelně izolační povlak pak odráží teplo zpět do místnosti.

V některých případech není potřeba výměna skel, pouze případná záměna zasklívacích lišt. Do původních dvojskel se vloží izolační trojsklo, čímž je zabráněno nedostačující tepelné izolaci.

Izolační trojsklo ceník (cena)

Cena za m2 za izolační trojsklo je vždy individuální, neboť se liší dle typu skla. Chceme, aby byl zákazník maximálně spokojený a proto mu zcela zdarma nabízíme nezávazný a odborný posudek, ve kterém na základě koeficientu prostupu tepla, tloušťky skla a složení skla doporučíme nejvhodnější typ izolačního trojskla.

Jak tvorba nabídky probíhá?

  1. Po návštěvě technika ZDARMA kdekoliv v ČR nebo na Slovensku připravíme nezávaznou kalkulaci na míru se slevou 30%. Nabídky posuzujeme na míru vašim potřebám a finančním možnostem.
  2. Následně si objednáte dle vašich potřeb a zákazka jde hned do výroby. Instalaci izolačních trojskel zaplatíte až po dokončení naší práce.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Výměna dvojskla za trojsklo 

Mnoho domácností si v první řadě klade otázku, pro jaká izolační skla se rozhodnout. Trojsklo vs dvojsklo? Ti, kteří izolační dvojsklo doma již mají, zase uvažují nad současným trendem v zasklívání oken, izolačním trojsklem. Jaký je rozdíl mezi dvojsklem a trojsklem a proč ve svém domě vyměnit dvojskla za trojsklo? A je výměna dvojskla za trojsklo vždy vhodná?

Dle našich zkušeností mají izolační trojskla mnohé výhody. Především výrazně zlepšují izolační vlastnosti, ale také eliminují mlžení oken na minimum. Navíc maximálně snižují tepelné ztráty a jsou skvělým řešením pro pasivní a nízkoenergetické domy.

Výměna dvojskla za trojsklo nemusí být vždy ideální. Zejména pokud chcete dát trojsklo do staršího plastového okna a obáváte se, že trojsklo bude příliš těžké, využijte bezplatné a nezávazné osobní návštěvy našeho technika. Ten posoudí, zda je konstrukce okna vhodná pro instalaci trojskel nebo vám rovnou nabídne špičková dvojskla Heat-Mirror® dosahující parametrů trojskel při zachování váhy a tloušťky dvojskla.

 

Izolační skla do oken

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože jsme přímo výrobci a v ČR
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Izolační trojskla a jejich přínosy

Pokud máte v domácnosti plastová střešní okna, balkonové dveře, francouzské okno, eurookna či plastová okna a trápí vás rosení oken, tepelné ztráty či nemoci spojené s nepříznivými vlivy rosení a vznik plísní, zvažte tepelné a zvukové odizolování místnosti. S izolačními trojskly nejenže eliminujete vše výše zmíněné, navíc ušetříte ročně několik tisíc korun, ale také dosáhnete delší životnosti oken.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.