zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Orosená okna v bytě způsobují plíseň

Jak na orosená okna?

 

Orosená dřevěná okna a okna z plastu se pro vás mohou časem stát noční můrou. Plíseň na oknech a kolem nich vzniká právě srážením vlhkosti zapříčiněné špatnou tepelně - zvukovou izolací oken. Plíseň u oken a okolo nich přitom vede ke vzniku nemocí a alergií.

Jak na orosená okna zevnitř

Zarosená okna trápí množství domácností. Všimli jste si někdy i vy, že se vám zevnitř bytu rosí okna? Nebo jste stáli na balkoně a pozorovali jste mlžení oken také zvenčí?

Částečně lze zabránit rosení oken zevnitř snížením vlhosti vzduchu v interiéru. Problémem ale je, že se nejedná o udržitelné řešení. Daleko efektivnější způsob je zvýšit povrchovou teplotu skla. Montáž klasických izolačních dvojskel či trojskel nebo dokonce nejmodernějšího typu dvojskla HEAT MIRROR ® vyřeší potíže s rosením napořád.

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože máme 17 let zkušeností
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Orosená plastová okna vás stojí tisíce ročně

Kromě vzniku plísně budou orosená okna trápit také vaši peněženku. Ač si to možná neuvědomujete, špatná tepelně - zvuková izolace oken (způsobující jejich mlžení) vás stojí tisíce korun ročně. Výměnou skel výrazně ušetříte za vytápění a investice se vám v budoucnu vrátí. Zbavíte se nejen nepříjemného chladu, ale také v létě zabráníte přehřívání místností a snížíte hluk zvenčí.

Jestliže se na oknech a okolo nich nebude tvořit plíseň a nebudou na ně působit další nepříznivé vlivy rosení, prodloužíte jejich životnost.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.