zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Jak zamezit rosení oken

Jak zamezit rosení oken?

 

Také vás trápí rosení oken v bytě? Větrání dnem i nocí nepomáhá?

Je sice pravda, že částečně lze zabránit rosení oken snížením vlhkosti vzduchu (tedy například i větráním), o dlouhodobé a udržitelné řešení se ale nejedná. Zamezení rosení plastových oken je úkol pro odborníky.

Ideálním řešením je zvýšení povrchové teploty skla, které lze dosáhnout osvědčenou a velmi účinnou metodou: výměnou za klasické izolační dvojsklo, trojsklo či revoluční izolační dvojsklo Heat Mirror ®.

Výměna skel zabraňuje rosení skel zevnitř místnosti, rosení oken z vnitřní strany mezi skly či podél okrajů v zimě, a to i zvenku.

Jak zamezit rosení plastových oken už víte, lepší otázka je proč

Výměnou skel můžete předejít v budoucnu mnoha problémům a zejména ušetřit. Jaké jsou hlavní výhody výměny skel?

  • Úspory několik tisíc Kč ročně na poplatcích.
  • Předejdete vzniku plísní a dalších nepříznivých vlivů rosení, které mohou u členů domácnosti vyvolat různá onemocnění či alergie.
  • Prodloužení životnosti oken, kdy se kvůli nulovému srážení vody na oknech nebude tvořit plíseň a nebudou vznikat další jevy, které mohou poškodit okna.
  • Zvuková izolace.
  • Tepelná izolace, kdy se lze v zimních měsících zbavit nepříjemného chladu od oken a v létě zabránit přehřívání interiéru.
Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.