zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Proč se rozhodnout pro měření termokamerou?

Proč zvolit měření termokamerou? Termo kamera slouží k bodovému snímání tepla. V obvodovém plášti dokáže určit místa s nejvyššími tepelnými ztrátami. Co to prostě a jednoduše znamená?

Měření termokamerou nám pomáhá určit, kde jsou nesprávně provedené spáry a styky. Následně našim zákazníkům s pomocí výsledných snímků a jejich vyhodnocení navrhujeme efektivní řešení na míru. Termokamera nám značně pomáhá klientům poradit, jaké mají možnosti vyřešení tepelných úniků.

Naše měření úniku tepla termokamerou je rychlé a účinné

Měření termokamerou je vlastně rychlým průzkumem rozložení teplot. Běžně tak činíme před a po zateplení oken. Existuje sice mnoho půjčoven termokamer, my ovšem věříme v naše bohaté, více než patnáctileté zkušenosti a proto provádíme měření termokamerou vždy osobně. Při zapůjčení se totiž naši klienti nedozví, jak se jim investice vložená do termografie může brzy vrátit.

Výsledky měření termokamerou poskytujem v tištěné nebo elektronické podobě a vše zasíláme buď doporučeně nebo pomocí e-mailové komunikace.

AKCE do 28.2.2021

Pokud si objednáte jakékoliv naše služby, máte nárok na měření oken termokamerou zdarma (maximálně 4 snímky). Rozdíl mezi vnitřní a venkovní teplotou musí být alespoň 15°C. 

Akce se vztahuje pouze na závazné objednávky v období 23.11.2020 až 28.2.2021.

Markéta Vávrová
Markéta Vávrová
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.

Copyright © 2021 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.