zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Jak zabránit mlžení oken?

Mlžení oken před výměnou skel a po výměně skelPoložili jste si ve svém životě alespoň jednou otázku, jak na zamlžená okna v bytě? Pokud ano, měli byste nás okamžitě kontaktovat. Proč se okna mlží? Může vám mlžení plastových oken způsobit zdravotní problémy a jedná se o indikátor toho, že zbytečně utrácíte peníze za energie?

Důvodem, proč se mlží okna, je zejména povrchová teplota či vlhkost vzduchu. Za mlžením oken v bytě stojí špatné (zvukové a tepelné) izolační vlastnosti skla a okna, které mohou vytvořit ideální podmínky pro vznik plísní a mohou vést k mnoha nemocem a alergiím. Mlžení skel zvenku i zevnitř (tedy špatně těsnící okna) může také za to, že za energie platíte zbytečně o řádově několik tisíc Kč ročně více.

Zbavte se mlžení oken v bytě a zbytečných výdajů. Proti mlžení (nejen plastových) oken přitom pomáhá pouhá výměna skel, bez nutnosti bourání. Chcete vědět víc? Využijte naší vždy a bez výjimky nezávazné návštěvy technika. Ten posoudí vaše okna kdekoliv na území ČR a na Slovensku zdarma. Nebo nám rovnou bezplatně zavolejte.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.