zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Jak zabránit mlžení oken?

Položili jste si ve svém životě alespoň jednou otázku, jak na zamlžená okna v bytě? Pokud ano, měli byste nás okamžitě kontaktovat. Z jakého důvodu byste měli vyhledat naší pomoc a proč se okna mlží? Za mlžením oken v bytě stojí špatné (zvukové a tepelné) izolační vlastnosti skla a okna, které mohou vytvořit ideální podmínky pro vznik plísní a mohou vést k mnoha nemocem a alergiím. Mlžení skel zvenku i zevnitř (tedy špatně těsnící okna) může také za to, že za energie zaplatíte zbytečně o řádově několik tisíc Kč ročně více.

Chcete se zbavit zamlžení a zbytečných výdajů? Proti mlžení (nejen plastových) oken přitom pomáhá pouhá výměna skel, bez nutnosti bourání. Chcete vědět víc? Využijte naší vždy a bez výjimky nezávazné návštěvy technika. Ten posoudí vaše okna kdekoliv na území ČR a na Slovensku zdarma. Nebo nám rovnou bezplatně zavolejte.

Markéta Vávrová
Markéta Vávrová
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.

Copyright © 2020 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.