zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Máte mokrá okna zevnitř interiéru? Známe řešení!

Máte mokrá okna zevnitř vašeho bytu či domu? Ptáte se, čím to může být způsobeno? Nevíte, jak se mokrých oken zbavit?

Mokrá okna, respektive kondenzace vody na sklech, jsou zapříčiněna povrchovou teplotou či vlhkostí vzduchu. Krátkodobě pomáhá pravidelné větrání domácnosti. Nejedná se však o udržitelné řešení, v zimě se navíc jeví jako nepraktické.

Nejvíce účinným řešením, jak zabránit rosení oken, bývá zpravidla výměna skla. Ve svém oboru jsme opravdovými odborníky, tisícům zákazníků jsme dodali varianty řešení, které byly vytvořené na míru jejich možnostem a potřebám. Chceme našim budoucím klientům nabídnout jen to nejlepší a mít individuální přístup, proto nabízíme návštěvu technika v domácnosti zcela zdarma.

 

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Mokrá plastová okna mohou ohrozit vaše zdraví

Mokrá plastová okna se ale mohou v budoucnu stát všem majitelům jejich noční můrou. Na mokrých oknech vznikají plísně a další nepříznivé vlivy rosení, které mohou u členů domácnosti propuknout v různé nemoci a alergie.

Mokrá plastová okna navíc značí špatnou tepelnou a zvukovou izolaci. Výměnou skel tedy majitelé výrazně ušetří na vytápění, prodlouží životnost oken, zbaví se nepříjemného hluku a chladu zvenčí a v letních měsících naopak dokáží zabránit přehřívání interiéru.

S problémem “mokrých” přijdeme do styku denně a proto víme, jak jej odstranit.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.