zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Okenní fólie: je jejich aplikace vážně výhodná?

Fólie na střešní okna či fólie na plastová okna bývaly v minulosti aplikovány mnohem častěji. A to pro plnění hned několika funkcí: protisluneční, bezpečnostní, zabraňující průhledu nebo zatemňovací. V současné době ale vývoj technologií umožnil vznik revolučních řešení a fólie do oken, tj. pouhý tenký film plastu zpravidla silný 0,4 - 0,8mm, upozadil.

Vnitřní i venkovní okenní fólie byly totiž technologicky překonány moderními izolačními dvojskly, trojskly, či dvojskly s meziskelní fólií Heat Mirror. Heat Mirror je revolučním řešením, neboť dosahuje parametrů trojskel při zachování váhy a tloušťky dvojskla.

Fólie na okna do bytu, paneláku či kancelářských prostor mají mnoho nevýhod

Barevné fólie a ochranná fólie do oken byly velmi oblíbené. Trend začal mizet v okamžiku, kdy se zjistilo, že fólie do okna má mnoho nedostatků. Jaké jsou ty hlavní?

  • Recenze zákazníků i naše vlastní zkušenosti nám dokládají fakt, že náročnost prací a vysoké náklady na aplikaci fólie do okna bývají v některých případech srovnatelné s novými skly. Cena se liší jen minimálně, nebo vůbec.
  • Raritou není ani vniknutí nečistoty při lepení pod fólie do oken. Může se tak stát u bezpečnostní fólie, ale i protisluneční nebo protihlukové.
  • Při aplikaci protisluneční fólie zase hrozí vysoká míra zatmavení interiéru způsobená zamezením průsvitu světla.

Podobný osud potkal také další základní typy okenních fólií, tj. termoizolační fólie a protihluková fólie.

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože máme 17 let zkušeností
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Jak zjistit, zda jsou fólie na sklo správným řešením?

Stále si myslíte, že jsou fólie na sklo správným řešením? Není nic jednoduššího, než se s námi ujistit. Využijte naší nabídky nezávazné a bezplatné návštěvy technika, který vám zdarma navrhne typ vhodného řešení na míru vašim potřebám. Nejen, že s vámi bude transparentně jednat a ukáže ceník, ale pomůže vám porovnat návratnost investice s ohledem na vaši peněženku i zdraví.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.