zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Renovace dřevěných oken a oprava plastových oken?

Pokládáte si otázku, zda se vyplatí oprava dřevěných oken či renovace plastových oken? Pokud jste si všimli několika nedostatků, jako třeba nepřiměřeného rosení oken a pocitu chladu v zimě, přehřívání interiéru v létě či hluku zvenčí, neváhejte ani minutu. Vše s námi můžete odstranit rychle (během několika desítek minut), levně, bez bourání a s profesionálním přístupem.

Renovace oken má smysl jen, když je udělána kompletně s výměnou skel. Drobné renovace bez výměny skel neděláme (samotné nátěry nebo těsnění). Součástí výměny skla je i oprava těsnění a následné seřízení okna.
U renovace dřevěných oken děláme nátěry pouze u venkovních křídel, vnitřní nátěr oken neděláme, zákazník si provádí sám.
Renovace eurooken spočívá v jejich přesklení, opravě těsnění a následnému seřízení, nátěry neprovádíme.

Renovace oken je na denním pořádku!

S renovací oken máme bohaté zkušenosti. O tom by mohlo vyprávět tisíce spokojených zákazníků. Cenu stanovujeme vždy na základě informativní a nezávazné osobní návštěvy, kterou poskytujeme zájemcům zcela zdarma.

 

Email od zákazníka: Jiří D******, Brno-venkov, Střelice: "Dobrý den, posílám obrázek jednoho z oken. Kdo je viděl, tak je obdivuje. Moc dobrá práce. Vše co mi řekl technik při zaměřování oken, bylo pravda. Montážní parta přijela na čas, práce jim šla od ruky, opravdu byli šikovní a zvládli montáž dříve než jsem čekal. Menším problémem z mojí strany bylo, že mám menší dvorek a byl trošku problém, aby se mi tam všichni montéři vešli. Z mojí strany naprostá spokojenost s prací vaší firmy. Děkuji."

Staňte se i vy našimi spokojenými zákazníky!

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Máme osobní zájem na tom, aby se investice našim klientům během několika let vrátila a aby z výměny skel v budoucnu profitovali.

Oprava oken kdekoliv a kdykoliv!

Oprava dřevěných oken a renovace plastových oken je u nás sice na denním pořádku, naše zkušenosti jsou ale mnohem bohatší. Zákazníkům jsme vyměnili skla ve starých oknech, eurooknech, špaletových, kastlových, střešních, zdvojených i kovových oknech a to na území České republiky i Slovenska. Jsme odborníky také na výměnu skel v památkové zóně. Zajímá vás, jestli i vaše skla jsou vhodná pro výměnu a jak můžete z přesklení oken profitovat? Zavolejte nám na bezplatnou infolinku!

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.