zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Renovace dřevěných oken a oprava plastových oken?

Pokládáte si otázku, zda se vyplatí oprava dřevěných oken či renovace plastových oken? Pokud jste si všimli několika nedostatků, jako třeba nepřiměřeného rosení oken a pocitu chladu v zimě, přehřívání interiéru v létě či hluku zvenčí, neváhejte ani minutu. Vše s námi můžete odstranit rychle (během několika desítek minut), levně, bez bourání a s profesionálním přístupem.

Renovace oken je na denním pořádku!

S renovací oken máme bohaté zkušenosti. O tom by mohlo vyprávět tisíce spokojených zákazníků. Cenu stanovujeme vždy na základě informativní a nezávazné osobní návštěvy, kterou poskytujeme zájemcům zcela zdarma.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Máme osobní zájem na tom, aby se investice našim klientům během několika let vrátila a aby z výměny skel v budoucnu profitovali.

Oprava oken kdekoliv a kdykoliv!

Oprava dřevěných oken a renovace plastových oken je u nás sice na denním pořádku, naše zkušenosti jsou ale mnohem bohatší. Zákazníkům jsme vyměnili skla ve starých oknech, eurooknech, špaletových, kastlových, střešních, zdvojených i kovových oknech a to na území České republiky i Slovenska. Jsme odborníky také na výměnu skel v památkové zóně. Zajímá vás, jestli i vaše skla jsou vhodná pro výměnu a jak můžete z přesklení oken profitovat? Zavolejte nám na bezplatnou infolinku!

Markéta Vávrová
Markéta Vávrová
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.

Copyright © 2020 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.