zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Jak zamezit pocení (plastových) oken

Proč se potí okna?

Pocení oken před výměnou skel a po výměně skelProč se potí plastová okna, ale i ta dřevěná? Pocení skel je způsobeno povrchovou teplotou nebo vlhkostí vzduchu. Položili jste si někdy otázku, jak zabránit pocení oken (rosení)?

Logicky se dá předejít pocení skel (zvenku i zevnitř) snížením vlhosti vzduchu. Mnohem efektivnější způsob, jak docílit toho, aby se okna nepotila, je ale zvýšení povrchové teploty skla.

Stačí pouhá výměna skla, bez nutnosti bourání a vzniku nepořádku. Proti pocení oken pomáhají nejlépe naše dvojskla, trojskla nebo revoluční a unikátní izolační dvojskla Heat Mirror.

Potí se vám okna a vy tomu chcete zabránit? Jaký typ skel by byl pro vaši domácnost ten vhodný? Poradíme vám jak během informativní, nezávazné a bezplatné návštěvy technika přímo u vás doma kdekoliv v ČR či na Slovensku.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.