zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Předokenní roleta - napište nám o kalkulaci

Předokenní rolety cenaPředokenní roleta je dokonalým stínícím prvkem pro vaši domácnost. Montáž předokenních rolet je snadná, stejně tak jako ovládání, které může být buď manuální s popruhem či klikou nebo elektrické. Předokenní žaluzie přitom nepůsobí pouze jako zatemňovací element, tedy proti slunci, ale také proti hluku. Nic už vám nebude bránit dopřát si nepřerušovaný, zdraví prospěšný, spánek.

Odpočinek, kterého docílíte správným zatemněním interiéru a odhlučněním místnosti dopomáhá regeneraci celého organismu.

Před okenní rolety mají hned několik výhod

Předokenní rolety na střešní okna Velux či na jakákoliv jiná plastová okna a dveře dalších výrobců mají množství přínosů.

  1. Stínící prvek venkovní předokenní rolety umožňuje světlo v místnosti plynule regulovat a tím chránit v létě interiér před nepříznivými vlivy slunečního záření.
  2. Bezpečnostní prvek venkovní předokenní rolety odolává tahu v řádech stovek kilogramů.
  3. Izolační prvek rolety předokenní snižuje vnější hluk v místnostech a ušetří majitelům až 25 % nákladů na vytápění.
  4. Lehce se ovládají, a to ručně či pomocí elektrického pohonu s automatickým kontrolním systémem nebo dálkovým ovládáním.

 

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Předokenní rolety: cena za m2

Objednejte si předokenní rolety. Ceník se odvíjí od typu a ovládání‎. Můžeme vám nabídnout předokenní hliníkové roletové boxy, předokenní zaomítací hliníkový roletový box či nadokenní roletový box. Rolety přitom můžeme umístit dokonce i na fasádu domu, běžné jsou i horizontální dveřní rolety na míru.

V každém případě je vhodná bezplatná a nezávazná návštěva našeho technika. Jedná se o odborníky ve svém oboru, kteří za vámi přijedou kamkoliv po České republice a na Slovensko. Pomohou vám posoudit stav vašich oken a doporučí vám řešení ideální pro vaši domácnost a vstřícné k vaší peněžence.

 

Ovládání elektrických předokenních rolet
Ovládání elektrických předokenních rolet

Staňte se dalším spokojeným zákazníkem

Google hodnocení: 5 z 5
Vladimír B., Česká Lípa
Dobrý den, každopádně hodnotím profi-přístup a profi-jednání, profi-práce ! Nemá to chybu, není asi nic ke zlepšení, děkuji profi-pracovníkům za špičkovou a perfektní práci, jsme moc spokojeni. Máte hodně dobrý pracovníky, považujte si jich! Mohu trochu posuzovat, měl jsem asi 120 pracovníků, ale ne všichni by byli na takové úrovni. DÍK, mějte se krásně a hlavně ZDRAVĚ !
Google hodnocení: 5 z 5
Zdeněk P., Ústí nad Labem
Byli jsme velice spokojení, jak s přípravou, tak i samotnou montáží. Vaši pracovnící, kteří se na tom podíleli, byli velice slušní, ochotní a snažili se o co nejmenší možnost nepořádku, byli dokonale sehraní při montáži. Přijeli vždy v naplánovaný čas s velkou přesností.

Barvy předokenních rolet

Barvy předokenních rolet
Barvy předokenních rolet
Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.