zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Žaluzie předokenní pomáhají proti slunci i hluku - napište nám o kalkulaci

Předokenní žaluzie cenaVenkovní předokenní žaluzie je perfektním zatemňovacím prvkem pro vaši domácnost. Rozlučte se s přehříváním interiéru a dopřejte si klidný spánek, který si tak moc v dnešním uspěchaném světě zasloužíte. Montáž předokenních žaluzií vytváří ve vaší domácnosti či kanceláři příjemné klima, které snižuje vnější hluk v místnostech a chrání vás před slunečním zářením a jeho nežádoucími vlivy.

Předokenní žaluzie na střešní okna Velux i jiná okna všech dalších výrobců dokáží sloužit i jako další překážka před úniky tepla z interiéru v zimě. Tím lze dosáhnout úspor nákladů na vytápění ve výši až 25 %. Důležité je také bezpečnostní hledisko, kdy předokenní rolety odolávají tahu v řádech stovek kilogramů.

 

Před okenní žaluzie mohou mít ruční i elektrické ovládání

 

Ovládání elektrických předokenních žaluzií
Ovládání elektrických předokenních žaluzií

Staňte se dalším spokojeným zákazníkem

Google hodnocení: 5 z 5
Vladimír B., Česká Lípa
Dobrý den, každopádně hodnotím profi-přístup a profi-jednání, profi-práce ! Nemá to chybu, není asi nic ke zlepšení, děkuji profi-pracovníkům za špičkovou a perfektní práci, jsme moc spokojeni. Máte hodně dobrý pracovníky, považujte si jich! Mohu trochu posuzovat, měl jsem asi 120 pracovníků, ale ne všichni by byli na takové úrovni. DÍK, mějte se krásně a hlavně ZDRAVĚ !
Google hodnocení: 5 z 5
Zdeněk P., Ústí nad Labem
Byli jsme velice spokojení, jak s přípravou, tak i samotnou montáží. Vaši pracovnící, kteří se na tom podíleli, byli velice slušní, ochotní a snažili se o co nejmenší možnost nepořádku, byli dokonale sehraní při montáži. Přijeli vždy v naplánovaný čas s velkou přesností.

Nejčastěji lidé touží po horizontálních nebo vertikálních předokenních nebo dveřních roletách, mohou se ovšem rozhodnout umístit žaluzie také na fasádu domu. V případě každé zakázky analyzujeme potřeby konkrétního klienta a pomáháme mu správně se rozhodnout.

Chcete ušetřit a dopřát si ve vašem interiéru ideální teploty, která může mít vliv na vaše pracovní výkony, ale také regeneraci organismu a odpočinek? Neváhejte využít bezplatné a nezávazné návštěvy našeho technika u vás doma kdekoliv po ČR či na Slovensku.

 

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Všechny venkovní žaluzie, které nabízíme, jsou ovšem bez výjimky vyrobeny z nejlepších materiálů. Věříme, že hliníkové žaluzie plněné polyuretanovou pěnou na míru jsou pro domácnosti tím nejefektivnějším řešením, a to právě i z důvodu použití materiálu, který je jen těžko možné zdolat. Zabránit možnému vniknutí do bytu či domu klientů, zajistit jejich bezpečí a ušetřit jim desítky procent nákladů za vytápění je pro nás důležitým elementem naší práce.

Předokenní žaluzie: cena závisí na typu žaluzií i ovládání

Naše předokenní žaluzie (ceník samozřejmě také) vás překvapí. Cena se odvíjí od druhu žaluzií a rolet, velikosti a typu ovládání.

Nabízíme manuální ovládání s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem nebo dálkovým ovládáním, včetně automatiky. Běžný je výběr z bílého a hnědého provedení, některé je však možné lakovat dle vzorníku RAL nebo polepit renolitovou fólií. Nabízená velikost je závislá na výšce rolety.

Barvy předokenních žaluzií
Barvy předokenních žaluzií
Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.