zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Je přesklení plastových oken dobrým řešením?

Přesklení oken před výměnou skel a po výměně skelMožná se domníváte, že přesklení oken nepotřebujete. Vaše okna sice neizolují nejlépe, ale to je jen malý nedostatek, s kterým dokážete žít. Zasklení oken byste ale minimálně měli zvážit. Proč je přesklení oken dobrým řešením, které vás v konečném důsledku prakticky nemusí nic stát?

Zasklení plastového okna za vás vyřeší mnoho potíží

Špatná tepelná a zvuková izolace má kromě nepříjemného chladu od oken či přehřívání místnosti i další negativa. Izolační skla mají totiž vliv na srážení vlhkosti v interiéru (poznáte to podle oken, která se rosí), což vede ke vzniku plísní, nemocí a mnoha alergií.

I když se to na první pohled nezdá, za vytápění můžete přesklením oken ušetřit i několik tisíc Kč ročně. To znamená, že i přesto, že jste za zasklení oken, která vám vydrží podstatně déle, zaplatili určitou cenu, investice se vám do několika let vrátí.

Zasklívání oken rychle a levně (ceník)

Postup je přitom velmi jednoduchý. Výměna skel probíhá bez bourání, tudíž nevzniká zbytečný nepořádek. Hrubý nepořádek po sobě naši technici vždy uklidí. Cena se odvíjí od vašich přání a potřeb, tu vždy stanovuje zcela zdarma a nezávazně náš technik při osobní návštěvě kdekoliv na území České republiky či Slovenska.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.