zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Proč se rosí okna zevnitř?

Rosí se okna jen vám?

Rosí se vám okna v bytě či domu? Myslíte si, že patříte mezi ojedinělé případy? Nikoliv!

Rosící se okna trápí mnoho domácností. Proč se rosí okna v bytě a jak tomu zabránit? A proč vám odstranění mlžících se oken může do budoucna přinést lepší zdraví a plnější obsah peněženky?

Proč se rosí okna zevnitř

Co způsobuje rosení oken zevnitř? Rosení oken z vnitřní strany je zapříčiněno povrchovou teplotou či vlhkostí vzduchu. Právě teplota způsobuje kondenzaci vody na vnitřních stěnách skel, ze kterých v některých případech může voda stékat na parapet, což se dříve či později promítne na ostění. Výsledkem může být tvorba plísní, nebo v lepším případě opadávání omítek.

Co dělat proti rosení oken zevnitř? Většina lidí větrá jako o život, dnem i nocí. I přesto, že se krátkodobě mohou ukázat pozitivní výsledky větrání, dlouhodobě se nejedná o udržitelné řešení.

Jak na rosení oken zevnitř

Plastová okna se rosí kvůli špatné izolaci. Dokonalé tepelné a zvukové izolace dosáhnete přesklením původních skel za kvalitní dvojskla, trojskla či unikátní dvojskla Heat Mirror. Jaká volba je ta správná? To vám poradí náš technik znalý v oboru, který vás navštíví zcela zdarma a současně vyslechne vaše potřeby i finanční možnosti.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Dobrou zprávou je pak zejména fakt, že moderní způsoby umožňují výměnu skel provést bez nutnosti bourání a výměny celých oken celoročně na všech typech oken i v památkové zóně.

Proč se rosí plastová okna už víte, jaké jsou ale výhody zamezení rosení?

Výhod, které plynou z přesklení původních skel za kvalitní izolační dvojskla či trojskla, je hned několik. V první řadě výrazně ušetříte za poplatky. Vytápění vás totiž kvůli špatné tepelné izolaci může stát až několik tisíc Kč ročně. V zimě již do interiéru nebude pronikat chlad, v letních měsících naopak předejdete přehřívání místnosti.

Kondenzací vody vznikají plísně, které způsobují mnohé zdravotní problémy. Můžete předejít vzniku mnoho nemocí a alergií. Díky přesklení se zbavíte plísní a dalších nepříznivých vlivů rosení, které ničí ostění, čímž prodloužíte životnost oken. Zvuková izolace povede ke snížení hluku ozývajícího se zvenčí.

Nestojí to za zvážení?

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.