zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Nespíte? Řešením jsou protihluková skla do oken od profesionálů!

Jaká jsou vhodná protizvuková opatření? Množství lidí stojí před rozhodnutím, zda si pořídit protihluková skla či fólie. Většina rovnou zavrhne celou výměnu oken za protihluková, protože vše vyřeší jen výměna skel, která je podstatně levnější a bez jakéhokoliv bourání nebo nečistot. Okenní fólie se díky vývoji technologií staly již téměř minulostí. Mnohem efektivnější, optimálnější a v mnohých případech stejně nákladné je místo aplikace okenních fólií výměna skel za dvojskla, trojskla či unikátní a revoluční meziskelní fólie Heat Mirror se speciální úpravou proti hluku. 

Naše protihluková okenní skla splňují právě ty nejdůležitější parametry a dokáží snížit hluk z venku až o neuvěřiltených 52 decibel. Přičemž hluk na ulici dosahuje zhruba 70 decibelů. V oboru působíme více než 15 let a za tu dobu jsme získali tisíce spokojených zákazníků. Působíme nejen po celé České republice, ale také na Slovensku i v Maďarsku.

Protihlukové fólie nedoporučujeme a neprovádíme jejich instalaci, jelikož se jedná jen o dočasné a neúčinné řešení, mnohem účinnějším řešením je výměna skel na protihluková a ve finále i podstatně levnějším.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Protihluková fólie (skla) na okna vám dovolí v klidu spát nebo si číst oblíbenou knihu

Protihluková (skla) fólie vám nejenže dovolí nerušeně usínat, ale také odpočívat, soustředit se při práci nebo relaxovat. Instalací protihlukových skel či fólií navíc získáte následující výhody:

  • v interiéru v zimním období (chladném počasí) zamezíte nepřiměřenému rosení oken,
  • v interiéru v letních měsících zamezíte přehřívání skel,
  • nebude vás nadále trápit pocit chladu prostupující skrze skla.

Protihluková folie na sklo nebo samotná skla přitom zabraňují dalším problémům. Kromě špatné tepelné a zvukové izolace odstraníte také nepříjemné srážení vody na oknech, čímž zabráníte vzniku plísní, které mohou vést k mnoha nemocem a alergiím. Ušetříte řádově několik tisíc korun ročně na stále rostoucích nákladech za elektřinu a plyn

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože máme 17 let zkušeností
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Kvalitní protihlukové sklo a protihlukové fólie za bezkonkurenční ceny

Neporadíme vám, zda si pořídit kvalitní protihlukové sklo nebo protihlukové fólie. Vaše rozhodnutí by se totiž mělo odvíjet od názoru odborníka. Jaký byste tedy měli dodržet postup?

Cena protihlukové folie na sklo je vždy stanovena v rámci nezávazné a bezplatné návštěvy našeho technika, který odborně zhodnotí původní sklo a nabídne ideální řešení přímo vám na míru. Při prezentaci ceníku vyjde vstříc vašim přáním a tužbám tak, abyste byli nadmíru spokojeni. Pokud se domluvíme na realizaci výměny skel, můžeme vám zaručit, že zaměstnáváme pouze poctivé, odborné a komunikativní pracovníky, které vybíráme pečlivě dle nejpřísnějších požadavků.

Pracují u nás pouze kmenoví zaměstnanci české národnosti, které pravidelně školíme tak, aby vám dokázali poskytnout ucelené informace o tom, zda se vám více vyplatí investice do protihlukového skla či protihlukové fólie.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.