zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Protisluneční fólie na okna a vývoj technologií

Fólie na sklo proti slunci už nemáme v nabídce, vždy jsme transparentní a k zákazníkům zcela upřímní. Fólie do oken proti slunci již patří minulosti a internetové recenze i zkušenosti našich zákazníků nám dávají za pravdu. S vývojem technologií je nahradily speciálně pokovené vrstvy integrované ve dvojsklech, trojsklech, či dvojsklech s meziskelní fólií Heat Mirror dosahujících parametrů trojskel při zachování váhy a tloušťky dvojskla.

Protisluneční fólie nedoporučujeme a neprovádíme jejich instalaci, jelikož se jedná jen o dočasné a částečné řešení, mnohem účinnějším řešením je výměna skel a ve finále i levnějším.

Nevýhody okenní folie proti slunci

Hlavními důvody, proč byla instalace protisluneční fólie na sklo v mnoha případech již překonána, je několik negativních zkušeností:

  • Díky náročnosti práce a vysokým nákladům bývá cena mnohdy srovnatelná s výměnou skel.
  • Při lepení mohou pod protisluneční okenní fólie vniknout nečistoty. Je velmi obtížné, ba dokonce nereálné, najít prostředí zcela bez prachu.
  • U protislunečních fólií je navíc vysoká míra zatmavení interiéru, a to z důvodu zamezení průsvitu světla.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Sluneční fólie na okna může být dobrým řešením, ale ne vždy!

Elektrostatická zatmavovací fólie či UV fólie může být v některých případech dobrým řešením. Vždy je ale nutné posuzovat případy individuálně. Ať už se jedná o střešní okna značky Velux, Roto, Fakro, Vekra či jiného výrobce, ale i plastová, špaletová nebo dřevěná okna.

Jak tedy zjistit, zda je protisluneční sklo, respektive protisluneční fólie na sklo, to nejlepší východisko? Máme pro vás řešení!

S námi si budete jistí, zda jsou fólie na okna proti slunci to nejlepší pro vaši domácnost

Řešení je jednoduché. Využijte naší nezávazné návštěvy technika, a to vždy a bez výjimky. Ten se zcela zdarma zastaví přímo u vás doma kdekoliv po České republice nebo na Slovensku. Naši technici jsou profesionálové ve svém oboru. Dostane se vám od nich nejen posouzení stavu skel a oken, ale také vám navrhnou ideální ochranu proti slunci na míru dle vašich finančních možností na základě transparentního ceníku.

Kontaktujte nás dnes a získáte na výměnu skel 30% slevu. Napište nám nebo zavolejte a domluvte si návštěvu technika. Je jen na vás, zda akce využijete, nebo nikoliv.

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože máme 17 let zkušeností
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.