zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Kdy má renovace dřevěných oken a dveří smysl?

Renovace dřevěných špaletových oken se vyplatí zejména v okamžiku, kdy jsou okna stará a neplní již stoprocentně svou funkci. Jestliže vaše okna nejsou nová, ale jsou navíc plná škrábanců, popraskaných trámů, oprýskaného laku a často mluvíte o nutnosti zateplení, říkají si o opravu. Otázka ale zní, jak opravit dřevěná okna.

Renovace dřevěných oken má smysl jen, když je udělána kompletně s výměnou skel. Drobné renovace bez výměny skel neděláme (samotné nátěry nebo těsnění). Součástí výměny skla je i oprava těsnění a následné seřízení okna.
U renovace dřevěných oken děláme nátěry pouze u venkovních křídel, vnitřní nátěr oken neděláme, zákazník si provádí sám.

 

Kdy stačí výměna skel a kdy je nutná oprava starých dřevěných oken?

Chcete zabránit nejen rosení oken, ale i jejich degradaci? Toužíte po dokonalém zateplení? Nebo jsou vaše okna jen zničená po krupobití? Nejvíce účinnou možností bývá zpravidla výměna skel, kterou lze provést celoročně na všech typech oken i v památkové zóně. Opravy dřevěných oken (případně rekonstrukce dřevěných oken) mají smysl jen tehdy, pokud současně dojde ke kompletní výměně skel.

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože jsme přímo výrobci a v ČR
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Využíváme efektivní postupy s pomocí moderních způsobů bez bourání a bez nutnosti výměny celých oken. Naši odborníci vám poradí, zda stačí výměna skla, nebo je třeba rovnou oprava dřevěného okna. Vždy ale garantujeme vysokou kvalitu naší práce. Pokud se vám například před výměnou rosila okna, změříme termokamerou v případě potřeby stav oken před a po.

Renovace dřevěných oken: cena

Ať už se jedná o kompletní repase dřevěných oken (včetně nátěru, seřízení, kování, opláštění) s výměnou skla či samotnou výměnu, naši technici pro vás rádi vymyslí řešení na míru. Využijte nezávazné návštěvy technika po celé ČR a SK zcela zdarma.

Máte zájem o ceník, různé varianty řešení a o služby vytvořené na míru vašim možnostem a potřebám? Rádi vám sestavíme kalkulaci.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Jak vám pomůže oprava dřevěných oken a dveří?

Jsme opravdovými odborníky na klasická okna ze dřeva i dřevěná okna euro. Oprava či výměna už se vyplatila tisícům našich zákazníků. Nejen, že výrazně ušetřili za vytápění, ale prodloužili také životnost oken a dosáhli perfektního zateplení. Nadále je netrápí hluk zvenčí, nepříjemný chlad či přehřívání místnosti.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.