zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Proč se pustit do renovace eurooken? Oprava eurooken ušetří tisíce korun ročně!

Množství lidí se rozhoduje pro renovace dřevěných eurooken zejména kvůli špatnému zateplení či nekvalitnímu seřízení a oprýskanému laku. Rekonstrukce eurooken zvažují jiní z důvodu popraskaných trámů, často ale dochází také ke zničení skel po krupobití. Otázka tedy zní, jak opravit eurookna a lze tak učinit svépomocí?

Renovace eurooken má smysl jen, když je udělána kompletně s výměnou skel. Drobné renovace bez výměny skel neděláme (samotné nátěry nebo těsnění). Součástí výměny skla je i oprava těsnění a následné seřízení okna.
Renovace eurooken spočívá v jejich přesklení, opravě těsnění a následnému seřízení, nátěry neprovádíme.

Opravy eurooken mají smysl jen v okamžiku, kdy dojde ke kompletní výměně skel, na kterou jsou vždy potřeba odborníci. Většina lidí ale netuší, že mnohdy není třeba pouštět se do kompletní rekonstrukce a stačí jen samotná výměna skel.

Touto drobnou úpravou bez bourání a bez nutnosti výměny celých oken dojde zejména ke zlepšení tepelné i zvukové izolace, čímž předejdete rosení oken. Za vytápění domácnosti následně ušetří několik tisíc Kč ročně, navíc předejdou vzniku plísní na oknech, nemluvě o prodloužení životnosti oken.

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože jsme přímo výrobci a v ČR
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Na kolik vyjde renovace eurooken (cena)

Váháte, zda stačí pouhá výměna skel nebo je třeba kompletní renovace a oprava nátěru eurooken? Rádi vám poradíme. Odborně posoudíme jakákoliv okna ve vaší domácnosti kdekoliv po celé ČR a SK zcela zdarma. Naši zaměstnanci vám představí postup, ceník a přihlédnou k vašim potřebám a přáním.

Vždy doporučujeme návštěvu technika, ale rádi vám zašleme také předběžnou kalkulaci zcela zdarma. Jestliže vám vyhovuje osobnější kontakt, zavolejte rovnou na naši bezplatnou infolinku a sdělte nám vaše požadavky.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Opravy euro oken a dveří provádíme již 15 let

Opravy euro oken a dveří provozujeme již více než 15 let. Za tuto dobu působnosti na českém, slovenském a maďarském trhu jsme nasbírali mnoho zkušeností. Máme tisíce spokojených zákazníků, o čemž svědčí recenze na našich stránkách.

Naši zaměstnanci jsou komunikativní a poctiví odborníci, kterým záleží na přáních a požadavcích každého klienta. Víme, že technologie se v dnešním světě rychle mění, a proto naše zaměstnance pravidelně školíme o novinkách, ale také soustavně pracujeme na jejich přístupu k zákazníkům.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.