zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Renovace kastlových oken bez nutnosti bourání

Rekonstrukce kastlových oken neprovádějte bez kompletní výměny skel, nikdy totiž nedosáhnete kvalitních výsledků. Často je to navíc pouhá výměna skel, která vyřeší většinu problémů.

Renovace kastlových oken má smysl jen, když je udělána kompletně s výměnou skel. Drobné renovace bez výměny skel neděláme (samotné nátěry nebo těsnění). Součástí výměny skla je i oprava těsnění a následné seřízení okna.
U renovace dřevěných kastlových oken děláme nátěry pouze u venkovních křídel, vnitřní nátěr oken neděláme, zákazník si provádí sám.

Postup opravy kastlových oken u nás probíhá rychle a jednoduše, navíc bez jakéhokoliv bourání.

Využijte naší nabídky a zvažte návštěvu technika u vás v domácnosti kdekoliv po ČR a SK zcela zdarma. Naši technici, profesionálové ve svém oboru, zhodnotí stav popraskaných trámů, škrábanců v okolí oken, nátěru (laku) a skel. Vysvětlí vám, kdy a jak opravit kastlová okna, případně zhodnotí, zda postačí pouhá výměna skel, za kterou zaplatíte podstatně méně.

Přesklení, které řeší množství problémů, se standardně děje přímo ve vaší domácnosti. Naši technici po sobě nenechávají nepořádek, vše lze navíc provést bez nutnosti bourání.

 

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Oprava kastlových oken vede nejen k bezchybné tepelné a protihlukové izolaci

Výše zmiňovaná oprava kastlového okna bez nutnosti bourání a výměny celých oken vede k perfektnímu zateplení oken, tj. k razantnímu zlepšení tepelných i zvukových izolačních vlastnosti. Nebude vás již trápit rosení oken, navíc ušetříte několik tisíc Kč ročně na vytápění, předejdete vzniku plísní v okolí oken a dalších nepříznivých vlivů rosení skel, nemluvě o prodloužení životnosti oken.

Na kolik přijde renovace kastlových oken: cena

Na kolik přijde taková renovace kastlových oken? Vyplatí se domácnostem do oprav investovat?

Pokud chcete vidět rámcový ceník, vyplňte u nás formulář níže s žádostí o nezávaznou a bezplatnou kalkulaci. Nebo nám zavolejte na bezplatnou linku: +420 800 114 947, kde vám naši zaměstnanci rádi cokoliv vysvětlí.

Přesnější cenu je technik schopen sdělit až při samotné návštěvě. Je totiž nutné posoudit stav vašich oken. Komunikativní a milý technik vám případně rád nabídne hned několik cenových variant a bude brát v potaz vaše přání.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.