zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Je nutná kompletní oprava střešních oken Velux i dalších?

Věděli jste, že drahá kompletní rekonstrukce střešních oken není vždy třeba?

Renovace střešních oken má smysl jen, když je udělána kompletně s výměnou skel. Drobné renovace bez výměny skel neděláme (samotné nátěry nebo těsnění). Součástí výměny skla je i oprava těsnění a následné seřízení okna.
U renovace dřevěných střešních oken děláme nátěry pouze u venkovních křídel, vnitřní nátěr oken neděláme, zákazník si provádí sám.
Renovace střešních eurooken spočívá v jejich přesklení, opravě těsnění a následnému seřízení, nátěry neprovádíme.

Naši technici vás při osobní, bezplatné a zcela nezávazné návštěvě kdekoliv po ČR a SK seznámí s postupem, zhodnotí stav popraskaných trámů, nátěru (laku) a stav skel. Poradí vám, zda je nutná oprava střešního okna, nebo zda postačí výměna skla za mnohem nižší cenu. V každém případě ale vemte v potaz fakt, že pokud se do opravy střešních oken pustíte, solidních výsledků dosáhnete pouze společně s kompletní výměnou skel.

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože jsme přímo výrobci a v ČR
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Renovace střešních oken pomůže zlepšit izolační vlastnosti až o 30 %

Jak opravit střešní okna značek Velux, Roto, Fakro, Vekra či jiného výrobce, na kterých se podepsal čas, potřebují pouhé seřízení, nebo jsou rozbité po krupobití? Vždy si k ruce vezměte odborníka, který přijde s vhodným řešením!

Výměnou skel vylepšíte izolační vlastnosti (střešní okna jsou charakteristická sklonem, díky kterému mají izolační vlastnosti horší až o 30 %), zbavíte se nepříjemného chladu v zimě a přehřívání místnosti v interiéru. Díky zateplení ušetříte řádově několik tisíc korun ročně na vytápění. Špatná izolace navíc zapříčiňuje rosení (vede ke vzniku vlhkých stop v okolí oken), jehož vlivem vznikají v okolí trámů plísně, které mohou vést k mnoha nemocem a alergiím.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Kolik stojí renovace střešních oken: cena

Kolik zaplatíte za renovace střešních oken? Po nezávazné návštěvě dokáže technik stanovit přesnou částku a nabídne vám hned několik variant, které proberete nad ceníkem.

Pokud byste si raději vše prostudovali nejdříve z pohodlí domova, na základě poptávky vám ale rádi bezplatně zašleme kalkulaci nebo vám zodpovíme otázky na naší bezplatné infolince: +420 800 114 947

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.