zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Roleta na střešní okno - napište nám o kalkulaci

Domy a podkrovní prostory jsou dokonalé. Noční můrou majitelů však často bývá příchod letních měsíců. Interiéry bývají náchylné k přehřívání a často se z nich tak stávají neobyvatelné prostory. Univerzální rolety na střešní okna a jejich zatemňující prvek mohou být perfektním řešením pro odstranění tohoto problému.

Dalšími nespornými přínosy je také izolace oken. Nejen, že uslyšíte zvenku minimum hluku, v zimě ale také ušetříte až 25 % nákladů na vytápění. Střešní rolety se také postarají o vaši bezpečnost.

Venkovní rolety na střešní okna Velux a dalších výrobců

Zatemňovací rolety na střešní okna jsou naší specializací a my si proto můžeme dovolit nabídnout široké portfolio těchto produktů. Montujeme:

  • rolety do střešních oken Roto,
  • rolety na střešní okna Fakro,
  • rolety na střešní okna Velux,
  • rolety na střešní okna Fenestra,
  • rolety pro střešní okna i jiných méně známých výrobců.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Rolety do střešních oken v mnoha provedeních

Předokenní rolety a žaluzie mají elektrické ovládání nebo manuální (ruční). Cena montáže venkovních a interiérových žaluzií se odvíjí nejen od volby ovládání, ale také od druhů rolet.

Venkovní rolety působí proti slunci i proti hluku a jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Využíváme hliník plněný polyuretanovou pěnou, díky kterému lze dosáhnout ideálního zastínění, zajistit příjemné klima a snížit hluk v interiéru.

 

Ovládání elektrických rolet a žaluzií
Ovládání elektrických rolet a žaluzií

 

Je vůbec roleta do střešního okna vhodným řešením pro vaši domácnost?

Neexistuje nic lehčího, než si objednat námi nabízenou návštěvu technika. Je vždy a bez výjimky zcela zdarma, technici vás navíc navštíví kdekoliv po České republice nebo na Slovensku. Jsou opravdovými profesionály a dokáží komplexně posoudit stav vašich oken. Jsou proto schopni vám navrhnout ideální řešení na míru, které bude levné a nenáročné pro vaši peněženku.

Markéta Vávrová
Markéta Vávrová
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.

Copyright © 2021 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.