zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Roleta na střešní okno - napište nám o kalkulaci

Domy a podkrovní prostory jsou dokonalé. Noční můrou majitelů však často bývá příchod letních měsíců. Interiéry bývají náchylné k přehřívání a často se z nich tak stávají neobyvatelné prostory. Univerzální rolety na střešní okna a jejich zatemňující prvek mohou být perfektním řešením pro odstranění tohoto problému.

Dalšími nespornými přínosy je také izolace oken. Nejen, že uslyšíte zvenku minimum hluku, v zimě ale také ušetříte až 25 % nákladů na vytápění. Střešní rolety se také postarají o vaši bezpečnost.

Venkovní rolety na střešní okna Velux a dalších výrobců

Zatemňovací rolety na střešní okna jsou naší specializací a my si proto můžeme dovolit nabídnout široké portfolio těchto produktů. Montujeme:

  • rolety do střešních oken Roto,
  • rolety na střešní okna Fakro,
  • rolety na střešní okna Fenestra,
  • rolety pro střešní okna i jiných méně známých výrobců.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Rolety do střešních oken v mnoha provedeních

Předokenní rolety a žaluzie mají elektrické ovládání nebo manuální (ruční). Cena montáže venkovních a interiérových žaluzií se odvíjí nejen od volby ovládání, ale také od druhů rolet.

Venkovní rolety působí proti slunci i proti hluku a jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Využíváme hliník plněný polyuretanovou pěnou, díky kterému lze dosáhnout ideálního zastínění, zajistit příjemné klima a snížit hluk v interiéru.

 

Ovládání rolet na střešení okna
Ovládání rolet na střešení okna

Staňte se dalším spokojeným zákazníkem

Google hodnocení: 5 z 5
Vladimír B., Česká Lípa
Dobrý den, každopádně hodnotím profi-přístup a profi-jednání, profi-práce ! Nemá to chybu, není asi nic ke zlepšení, děkuji profi-pracovníkům za špičkovou a perfektní práci, jsme moc spokojeni. Máte hodně dobrý pracovníky, považujte si jich! Mohu trochu posuzovat, měl jsem asi 120 pracovníků, ale ne všichni by byli na takové úrovni. DÍK, mějte se krásně a hlavně ZDRAVĚ !
Google hodnocení: 5 z 5
Zdeněk P., Ústí nad Labem
Byli jsme velice spokojení, jak s přípravou, tak i samotnou montáží. Vaši pracovnící, kteří se na tom podíleli, byli velice slušní, ochotní a snažili se o co nejmenší možnost nepořádku, byli dokonale sehraní při montáži. Přijeli vždy v naplánovaný čas s velkou přesností.

Je vůbec roleta do střešního okna vhodným řešením pro vaši domácnost?

Neexistuje nic lehčího, než si objednat námi nabízenou návštěvu technika. Je vždy a bez výjimky zcela zdarma, technici vás navíc navštíví kdekoliv po České republice nebo na Slovensku. Jsou opravdovými profesionály a dokáží komplexně posoudit stav vašich oken. Jsou proto schopni vám navrhnout ideální řešení na míru, které bude levné a nenáročné pro vaši peněženku.

Barvy rolet na střešení okna
Barvy rolet na střešení okna
Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.