zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Co může za rosení skel v bytě a na chatě?

Rosení skel na chatě či v bytě nebo domě je zcela běžné. Čím je způsobeno? Za rosení okenních skel může povrchová teplota nebo vlhkost vzduchu. Domníváte se, že nejde o nic závažného? Silné rosení skel oken v interiéru, tj. srážení vody, má za následek vznik plísní. Plísně na oknech mohou způsobit propuknutí množství nemocí u členů domácnosti. Nebo se u nich mohou objevit alergie.

Jaké další nevýhody jsou spojené s rosením skel oken?

Rosení skel vás přitom může stát navíc tisíce korun ročně za poplatky. Špatná izolace do domácnosti přináší nepříjemný chlad, v létě se naopak interiéry přehřívají.

Co je tedy nutné udělat, abyste ušetřili za vytápění, zbavili se nepříjemného chladu, zabránili přehřívání místností, snížili hluk zvenčí a ideálně prodloužili životnost oken? Nechte si poradit od našich techniků, znalců ve svém oboru. Navštíví vás zcela zdarma a současně vyslechnou vaše potřeby i finanční možnosti.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Jak zabránit rosení skla na balkóně a v jiných prostorách?

Částečně lze zabránit rosení oken zevnitř snížením vlhosti vzduchu v interiéru. Asi nám ale sami dáte za pravdu, že neustálé větrání není udržitelné řešení. Daleko efektivnější způsob je zvýšit povrchovou teplotu skla.

Bohatě vám, stejně jako tisícovkám našich spokojených zákazníků, bude stačit okna přesklít. Rosení skel se můžete zbavit jednoduše, efektivně, během několik desítek minut a to bez nutnosti bourání celých oken. Proč bychom vám, kromě skvělých recenzí, měli pomoci zrovna my? Sklenářství je totiž naší specializací. Skla sami vyrábíme, jsme prověřeným českým výrobcem již více než 15 let.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.