zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Servis oken a balkonových dveří

Poskytujeme český servis oken a dveří a to zejména u eurooken a oken starých, dřevěných, plastových, špaletových, kastlových, střešních, zdvojených a kovových. Údržba a samotné seřízení kování je po výměně skel s vhodnými nástroji poměrně jednoduché.

Disponujeme potřebnými znalostmi a bohatými zkušenostmi, opravy oken provádíme již déle než 15 let. S naším servisem oken a dveří vám můžeme slíbit, že můžete zapomenout na drhnutí při zavírání či nedoléhání oken a tudíž špatnou tepelnou a zvukovou izolaci.

Servis plastových oken

Právě plastová okna, vedle těch střešních a eurooken, jsou dodávány již s moderním kováním a servis oken je nutností. Trápí vás špatné těsnění oken, tedy tepelná či zvuková izolace? Pak pomůže výměna skel, při které vždy provádíme také seřízení oken. Chceme, aby křídla okna doléhala k rámu a vy jste mohli čerpat veškeré výhody ze zasklení dvojsklem, trojsklem nebo unikátním a revolučním dvojsklem s meziskelní fólií Heat Mirror.

Seřízení oken je nepochybně důležitou součástí celkové údržby a je třeba ji provádět pravidelně. S častějším otevíráním křídel je logicky třeba častějšího seřízení.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.