zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Srážení vody na oknech je minulostí

Kondenzace vody na oknech trápí mnoho domácností. Vedou ke vzniku mnoha nemocí a alergií zapříčiněných plísněmi. Přitom existuje jednoduché a rychlé řešení. Srážení vody na oknech bude minulostí, jestliže se rozhodnete pro výměnu skel. Ta probíhá bez nutnosti bourání a to rychle, během několika desítek minut.

Dokonalé tepelné a zvukové izolace a tím prevence srážení vody na oknech dosáhneme přesklením původních skel na naše kvalitní dvojskla, trojskla či unikátní a revoluční dvojskla Heat Mirror. Chcete se i vy zbavit kondenzace vody na oknech? Rádi vám zodpovíme veškeré vaše otázky během bezplatného hovoru nebo při zcela nezávazné návštěvě našeho technika zdarma.

Markéta Vávrová
Markéta Vávrová
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.

Copyright © 2020 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.