zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Srážení vody na oknech je minulostí

Voda na oknech: Zbavte se jí bez nutnosti bourání

Kondenzace vody na oknech vede ke vzniku množství nemocí a alergií zapříčiněných plísněmi, se kterými je třeba bojovat právě kvůli vlhkosti na oknech. Přitom existuje jednoduché a rychlé řešení. Srážení vody na oknech bude minulostí, jestliže se rozhodnete pro výměnu skel. Ta probíhá bez nutnosti bourání a to rychle, během několika desítek minut.

Voda na plastových oknech už vás nemusí trápit

Dokonalé tepelné a zvukové izolace a tím prevence srážení vody na oknech dosáhneme přesklením původních skel na naše kvalitní dvojskla, trojskla či unikátní a revoluční dvojskla Heat Mirror. Zajímá vás, proč se sráží voda na oknech a chcete se i vy zbavit kondenzace vody na oknech? Rádi vám zodpovíme veškeré vaše otázky během bezplatného hovoru nebo při zcela nezávazné návštěvě našeho technika zdarma.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.