zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Termoizolační folie na okna jako perfektní řešení?

Termoizolační folie na oknaMáte plastová okna či jakákoliv jiná a zvažujete termoizolační folie na sklo? Okenní folie si lidé pořizují hned z několika důvodů. Plní funkce protisluneční, bezpečnostní, zabraňující průhledu nebo místnost zatemňují. V minulosti jich byla vyvinuta široká škála a dlouho byla považována za ideální řešení. S vývojem technologií už ale termoizolační folie na sklo, tedy pouhý tenký film plastu zpravidla silný 0,4 - 0,8mm, začaly ustupovat do pozadí.

Termoizolační okenní fólie již byly technologicky překonány moderními izolačními dvojskly, trojskly, či dvojskly s meziskelní fólií Heat Mirror dosahující parametrů trojskel při zachování váhy a tloušťky dvojskla.

Termoizolační fólie nedoporučujeme a neprovádíme jejich instalaci, jelikož se jedná jen o dočasné a částečné řešení, mnohem účinnějším řešením je výměna skel a ve finále i levnějším.

Tepelně izolační folie na okna vs termoizolační sklo

Tepelná folie na okna bývá dobrým řešením, není tomu tak ale vždy. Měli byste se obeznámit s nevýhodami u dodatečného lepení termoizolační fólie na okenní sklo.

  • Ze zkušeností jsme mohli analyzovat, že náročnost prací a vysoké náklady bývají v některých případech srovnatelné s novými skly.
  • V některých případech vnikají při lepení pod folie na okna proti teplu nečistoty. Ideální je prostředí zcela bez prachu, kterého je těžké docílit.
  • Tepelná folie na okna není tím případem, ale u protislunečních fólií zase způsobuje průsvit světla ve vysoké míře zatmavení interiéru.

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože jsme přímo výrobci a v ČR
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Jak zjistit, zda je termo folie na okna východiskem, které hledáte?

Cena by neměla být tím určujícím faktorem, protože může být v některých případech stejně vysoká, jako výměna skel. Je potřeba porovnávat návratnost investice, nikoliv ceník jednotlivých společností.

Recenze vám toho mohou hodně prozradit, problémem je ale fakt, že každá okna, okenní rámy a skla jsou unikátní. Nejlepším řešením je konzultace profesionálů ve svém oboru u vás doma. V rámci naší nezávazné a bezplatné návštěvy technika vám zdarma navrhneme typ vhodného termoizolačního řešení na míru vašim potřebám.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.