zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Ceny elektřiny a plynu vyletěly nahoru!

Ceny elektřiny a plynu pravidelně rostou a v průběhu minulého roku vzrostly dokonce o více než polovinu. V letošním roce byla situace podobná a zvyšování cen se má dle většiny prognóz projevit i během následujících let. Stoupající tendence je viditelná nejen u nás, ale také v celé Evropě.

Zejména z toho důvodu by mělo být pro domácnosti čím dál důležitější zateplení oken a výměna skel, jelikož každým rokem ušetří větší obnos peněz.

Jak spotřebu energií snížit?

I přes střídmé nakládání s elektřinou se přitom většině domácností často nedaří snížit spotřebu energií a výdaje na ní jim nepřetržitě rostou. Je třeba zvážit alternativní řešení, která umožňují úsporu energií v domě nebo bytě. Stoupající tendence cen plynu a elektřiny by vás měla vést k otázce, jestli lze úspory tepla dosáhnout i jiným způsobem. Úspory z topení, kterých docílíte zateplením oken a výměnou skel, jsou totiž bezesporu jednou z možností, jak ušetřit vynaložené peníze.

Tepelné úniky v domě vás mohou připravit o deseti tisíce korun ročně

Podivíte se vždy, když obdržíte fakturu za energie? Únik tepla (tepelné úniky) vás může stát nemalý finanční obnos. Dle našich zkušeností jsou největší tepelné úniky přes nekvalitní a zastaralé zasklení oken a další nemalý únik tepla jsme při měření v interiérech zaznamenali také kolem oken.

Úniky tepla, které dosahují nezanedbatelně významných hodnot, vás ročně stojí až 30 000 Kč. Již po prvním roce od přesklení oken budete příjemně překvapeni úsporou tepla, přičemž na energiích můžete při instalaci izolačních skel ušetřit v řádech několik tisíc až deseti tisíc korun ročně.

Potřebujete poradit, jak zvýšit úspory energie? Domluvte si informativní, nezávaznou a bezplatnou návštěvu technika přímo u vás doma.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Návratnost investice

Do výpočtu návratnosti investice se promítají rozměry okna, šířka rámu, typ střechy, výška podkroví, materiál zdiva, současná tepelná izolace a mnoho dalších.

Jestliže vás zajímá návratnost investice do výměny skel, je potřeba brát v potaz především cenu přesklení a cenu za kWh energie. Vedle mnoha jiných typů oken přesklíváme nejčastěji zdvojená či špaletová (kastlová) okna nebo eurookna či plastová okna.

Návratnost investice bývá zpravidla 5-10 let. Díky cenám energie v roce 2022 a 2023 to může být i jen jeden rok. Co to znamená? Peníze se vám za krátkou dobu vrátí zpět a vy se nejenže budete těšit ze získání vynaložených financí zpět, ale také budete z investice profitovat i v dalších letech. Právě díky tomu máme tisíce spokojených zákazníků.

Zajímají vás konkrétní čísla? Tak například zákazníkovi, který si u nás nechali přesklít zdvojená a špaletová okna, jsme ušetřili více než 18 000 korun ročně a klient, který si u nás objednal výměnu skel v plastových oknech a eurooken, se radoval z roční úspory téměř 29 500 korun. Za takovou částku si přitom můžete dopřát 14 denní dovolenou all inclusive v Bulharsku, Turecku nebo také Rakousku a Chorvatsku.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.