zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Venkovní roleta do oken - napište nám o kalkulaci

Venkovní rolety cenaVertikální i horizontální venkovní žaluzie a rolety jsou ideálním řešením, pokud vám do oken svítí slunce. Naše stínící rolety jsou vyrobené z těch nejlepších materiálů a jsou také skvělým izolačním a bezpečnostním řešením pro domácnosti i firmy.

Hliníkové rolety plněné polyuretanovou pěnou působí nejlépe proti slunci i proti hluku, navíc jsou synonymem pro stěží zdolatelnou překážku proti vniknutí do vašeho bytu či domu. Právě proto jsou současně skvělým řešením z bezpečnostního hlediska.

V tomto oboru máme bohaté zkušenosti a garantujeme vám vysokou kvalitu naší práce. Jednání je vždy přizpůsobené na míru vašim možnostem a potřebám. Potřebujete se ujistit, že váš výběr dodavatele je správný? Recenze našich zákazníků mluví za vše.

Venkovní rolety na okna: hlavní výhody

Naše venkovní okenní rolety mají několik hlavních výhod. Co jejich montáží získáte?

  1. Venkovní rolety a žaluzie chrání v letních měsících interiér před vlivy slunečního záření. Výrazně tak zabráníte přehřívání interiéru.
  2. V zimních měsících lze díky venkovním roletám uspořit až 25 % nákladů na vytápění.
  3. Izolační prvek má vliv také na zvukotěsnost. Pokud vás trápí hluk zvenčí, montáž venkovních rolet ho minimalizuje.
  4. Venkovní rolety na okna se postarají o vaší bezpečnost.
  5. Výhodou elektrické venkovní rolety je snadné ovládání. My nabízíme obě možnosti manipulace, elektrickou i manuální.

 

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Rolety venkovní pro každé okno i dveře

Běžně dnes montujeme venkovní rolety na balkon či venkovní rolety na střešní okna se zatemňovacím prvkem, ale provádíme montáž venkovních rolet i pro všechny ostatní značky oken. Výjimkou nejsou ani dveřní rolety na ruční nebo elektrické ovládání či umístění rolet na fasádu domu.

Vyberte si, zda vám vyhovuje manuální ovládání s popruhem nebo klikou nebo dáte přednost elektrickému pohonu automatickým kontrolním systémem či dálkovým ovládáním, včetně automatiky. Stahovací mechanismus rolety je pro snazší uživatelské ovládání vybaven brzdou.

 

Ovládání elektrických venkovních rolet
Ovládání elektrických venkovních rolet

Staňte se dalším spokojeným zákazníkem

Google hodnocení: 5 z 5
Vladimír B., Česká Lípa
Dobrý den, každopádně hodnotím profi-přístup a profi-jednání, profi-práce ! Nemá to chybu, není asi nic ke zlepšení, děkuji profi-pracovníkům za špičkovou a perfektní práci, jsme moc spokojeni. Máte hodně dobrý pracovníky, považujte si jich! Mohu trochu posuzovat, měl jsem asi 120 pracovníků, ale ne všichni by byli na takové úrovni. DÍK, mějte se krásně a hlavně ZDRAVĚ !
Google hodnocení: 5 z 5
Zdeněk P., Ústí nad Labem
Byli jsme velice spokojení, jak s přípravou, tak i samotnou montáží. Vaši pracovnící, kteří se na tom podíleli, byli velice slušní, ochotní a snažili se o co nejmenší možnost nepořádku, byli dokonale sehraní při montáži. Přijeli vždy v naplánovaný čas s velkou přesností.

Venkovní rolety (cena a materiál)

Ceny venkovních rolet se liší především od jejich typů. Nabízíme 4 typy venkovních rolet na míru, tedy v různých velikostech a barvách. Běžné je bílé a hnědé provedení, lakování dle vzorníku RAL nebo polep renolitovou fólií. Cenu ovlivňuje také schéma zapojení motorů a ovladačů rolet.

Barvy venkovních rolet
Barvy venkovních rolet

Cena za m2 předokenní rolety bývá stanovena po bezplatné a nezávazné návštěvě technika. Jedná se o profesionála ve svém oboru, který vám dokáže nejlépe poradit, jaký typ rolet je pro vaši domácnost vhodný. Získejte venkovní rolety (ceník) po nezávazné návštěvě technika, který vám navrhne ideální řešení na míru dle vašich finančních možností.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.