zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Je zapotřebí výměna plastových oken i jiných?

Vaše okna postrádají tepelnou a zvukovou izolaci? Rostoucí výdaje za elektřinu a plyn vás neustále překvapují? Vaše okna se nepříjemně rosí, vznikají plísně a vy bojujete s nemocemi a alergiemi?

První věc, co každého napadne, je výměna okna. Výměna plastových oken (cena je přitom velmi vysoká) nemusí ani zdaleka vyřešit výše zmíněné problémy. I po finančně náročné investici se vaše okna mohou rosit. V bytě či v paneláku mohou nadále vznikat plísně a můžete bojovat s nekvalitní tepelnou a zvukovou izolací.

Výměna špaletových oken, plastových oken a výměna dřevěných oken prostě a jednoduše nemusí být tím nejlepším řešením. Pro vyřešení problémů stačí mnohdy pouhá, mnohem méně finančně náročná, výměna skel.

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože jsme přímo výrobci a v ČR
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Výměna oken: cena vysoká, ale problémy přetrvávají!

Než tedy investujete desetitisíce a statisíce do výměny oken, je ideální využít znalostí opravdových odborníků. Domluvte si informativní, nezávaznou a bezplatnou návštěvu našeho technika přímo u vás doma. Nechte si zcela zdarma zhodnotit stav vašich oken v bytě, paneláku, cihlovém bytě či domě.

Neměňte draze a složitě celá okna, ale pouze skla a to levně, nyní navíc s 30% slevou!

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Výměna střešních oken jako investice, která mnohdy nic neřeší

Výměna střešního okna (cena je v tomto případě ještě vyšší) je totožný případ. Výměna střešního okna je přitom ještě důležitější. Proč?

Střešní okno má charakteristický sklon a špatná separace přitom zhoršuje izolační vlastnosti až o 30 %. Nemusí vás odradit ani náročnost postupu, protože ten je stejně jednoduchý, snadný a rychlý. Využijte i v tomto případě návštěvy techniků a nechte si  poradit řešení na míru vašim potřebám a přáním.

Máme bohaté zkušenosti, které jsme získali nejen díky spokojeným klientům, ale také ze zakázek v rámci dotačního programu známého jako Kotlíkové dotace a Zelená úsporám.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.