zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

S námi je možná i výměna oken a skel v památkové zóně

Museli jste někdy složitě řešit výměnu oken v památkové zóně? Nebo jste na vše rezignovali a smířili se s tím, že vám do domácnosti prostupuje nepříjemný chlad a okna se vám neustále mlží? Máme pro vás, i ve své jednoduchosti, jedinečné řešení!

Nejlepší možnou volbou pro vás je renovace v podobě výměny skel. Přesklením starých oken dochází ke zlepšení tepelně i zvukově izolačních vlastností, památková zóna přitom zůstane nedotčená.

Postup při výměně skel v památkové zóně

Pro tento druh renovace oken používáme metodu frézování oken, kdy je pomocí této techniky do okenního křídla zahloubená drážka. Dům či objekt nesmí být v památkově zóně nijak narušen a právě metoda frézováním je dokonalým estetickým a přirozeným řešením. Vzhled oken se totiž po renovaci nezmění a zůstává totožný s původním vzhledem objektu.

Památková zóna jako noční můra

Doposud jste si mysleli, že neexistuje vhodný způsob výměny oken pro památkově chráněný objekt a smířili jste se s faktem, že se oprav nikdy nedočkáte? V tom případě vás potěšíme!

Ať už se jedná o jakoukoliv oblast či okna (špaletová, kastlová, dřevěná či plastová), prohloubením drážky v křídle lze upevnit sklo s kvalitními izolačními vlastnostmi. Zajímá vás ceník zasklení tohoto typu? Pak neváhejte a domluvte si nezávaznou návštěvu technika zcela zdarma nebo pro zjištění ceny vyplňte formulář.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.