zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Výměna skel u kovových oken během jednoho dne

Původní skla u vašich kovových oken, dveří nebo výloh dobře netěsní? Máme více než 15 let zkušeností s renovacemi, výměnou skel a přesklením v kovových oknech. Zasklít kovové okno dokážeme během jednoho dne a bez bourání. Tepelně izolační vlastnosti se po výměně skel v kovových oknech znatelně zlepší a můžeme vám zaručit, že budete rozdílem příjemně překvapeni.

Výměna skla v kovovém okně cena (ceník)

Našim zákazníkům nabízíme několik možností. Za základní považujeme dvojskla, kterými běžně disponují novější kovová okna. Ty lze dále nahradit trojskly. Postup výměny skel u kovových oken izolačními trojskly ale nedoporučujeme každému, protože tato skla jsou těžká a do některých objektů je nelze zasklít.

Nejmodernějším typem, kterého k opravě využíváme, je naprosto unikátní a revoluční izolační dvojsklo Heat Mirror. To svými charakteristikami dvoukomorového systému odpovídá izolačnímu trojsklu, ale zachovává si tloušťku a váhu dvojskla.

Výměna skel v kovových oknech nikdy nebyla jednodušší. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.