zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Výměna skel u špaletových oken? Vaše okna budou jako nová!

Vaše špaletové okno dobře netěsní? Výměna skel ve špaletových oknech, tedy jejich přesklení, povede ke kýženému výsledku. Zasklením původních oken za izolační dvojsklo, společně s aplikací silikonového těsnění do oken kolem rámu, můžete dosáhnout podobného výsledku, jako kdybyste vyměnili kompletně celá okna. S našimi skly dosáhnete perfektní protihlukové i tepelné izolace.

Cenu oprav není možné stanovit univerzálně, proto na našich stránkách nenajdete ceník k výměně dřevěných, špaletových či jiných oken.

Vždy hledíme na přání a potřeby našich klientů. Tisíce našich spokojených zákazníků nám při informativní, nezávazné a bezplatné návštěvě technika přímo u nich doma dává za pravdu, že je to nejlepší možný způsob stanovení ceny.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Výměna skla ve špaletovém okně je vhodná i pro objekty v památkové zóně

Pro některá špaletová okna platí, že montáž izolačního dvojskla lze provést s ponecháním vnitřního zasklení, což je pro tepelně izolační vlastnosti okna nejlepší. Postup zasklení je přitom velmi jednoduchý. Odstraní se původní zasklení, do rámu se zasune izolační dvojsklo slepené speciálním plastovým profilem, který má za cíl špaletová okna zatmelit.

V památkových zónách se používá spíše prohloubení drážky frézováním o síle 16 - 20 mm, do které následně vložíme izolační dvojsklo. Renovace zasklením dokončujeme tmelením polyuretanového tmelu, který je odolný vůči UV záření.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.