zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Výměna skel v eurooknech vede k vysokým úsporám tepla

Rostoucí ceny elektřiny a plynu nás nutí k hledání alternativních možností, jak dosáhnout úspor tepla. Problémem je, že eurookna stará více než 5 let mají, dle dnešních standardů, mnohé nedostatky.

Máte problém s tím, že přes eurookno cítíte nepříjemný chlad prostupující do celého interiéru? Nebo se vaše eurookna rosí? Pak pro vás máme účinné řešení!

Výměna skla v eurookně je investicí, která se vám vrátí

Celý postup přesklení eurooken je rychlý a jednoduchý. Během pár desítek minut odstraníme zasklívací lištu, vyjmeme původní dvojsklo a nahradíme ho novým izolačním dvojsklem. Zasklením tak docílíte lepších tepelně izolačních vlastností.

Výměna skel u euro oken se vám vyplatí. Cena se liší dle množství parametrů, proto na našich stránkách nenajdete jednotný ceník. Zajímá vás přesto, kolik by vás oprava eurooken či dřevěných oken stála?

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Využijte naší vždy nezávazné návštěvy technika. Naši odborníci posoudí vaše eurookna, navrhnou vám ideální řešení a to vždy zcela zdarma. Pokud se pro renovaci oken rozhodnete, můžete se radovat z naší prodloužené záruky na neorosení a nezaprášení v meziskelním prostoru dvojskel a trojskel v délce 60 měsíců.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.