zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Výměna skel v hliníkových oknech je perfektním řešením

Výměna skla v hliníkovém okně je rozhodnutím, kterému zpravidla předchází mnoho potíží. I když se zpočátku nejeví nijak zásadně, jako například přehříváním místnosti nebo naopak chladem prostupujícím zvenčí. Za špatnou tepelnou a zvukovou izolací oken se skrývá také jejich nepřiměřené rosení. Srážení vlhkosti vede ke vzniku plísní, které mohou být základem pro mnoho nemocí a alergií.

Výměna skel u hliníkových oken se vám vrátí

Hliníkové okno, stejně jako to plastové dřevěné či dokonce balkónové, může trápit špatná izolace. Hliníková okna, která nedostatečně těsní, mají vliv na hluk doléhající zvenčí či nevhodnou teplotu uvnitř domácnosti. Nevíte, jaký postup renovace máte zvolit?

A přitom je tato oprava pomocí přesklení oken velmi jednoduchá. Zasklením hliníkových oken ušetříte ročně i několik tisíc korun a docílíte perfektní tepelné a zvukové izolace. Cenu vytváříme vždy na základě osobních přání a potřeb každého zákazníka.

Nevíte, co přesně by bylo pro vaše hliníková okna nejlepší? Neváhejte si domluvit informativní, nezávaznou a bezplatnou návštěvu technika přímo u vás doma, kdekoliv v ČR nebo na Slovensku.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.