zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Výměna skel v kastlových oknech

Výměna skel u kastlových oken u nás probíhá stejně rychle a jednoduše, jako u všech dalších renovací oken, a to bez jakéhokoliv bourání. Přesklení se standardně děje přímo ve vaší domácnosti, nemusíte se ale bát, že by u vás po opravě zbyl jakýkoliv nepořádek. Běžným postupem je, že naši pracovníci po montáži hrubý nepořádek uklidí.

Kastlová okna, zejména ta stará, potřebují po nějaké době vyměnit. Ztrácí totiž své izolační vlastnosti. Jestliže bojujete s plísněmi a dalšími nepříjemnými vlivy rosení oken, dům ve kterém žijete, se přehřívá nebo do něj naopak prostupuje chlad zvenčí a vám každé fakturační období přijde za vyúčtování neuvěřitelně vysoká částka, pak by i vaše kastlové okno potřebovalo vyměnit.

Výměna skla v kastlovém okně

Cena (ceník) za zasklení je velmi individuální, běžně ji tedy sdělujeme na základě informativní, nezávazné a bezplatné návštěvy technika přímo u vás doma.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Více než cena by vás ale měla zajímat návratnost investice. Peníze, které za přesklení kastlových či dřevěných oken a eurooken zaplatíte, se vám brzy vrátí. Ročně ušetříte i několik tisíc korun.

Výměna skel a přesklení v kastlových oknech

Přesklení kastlových oken je přitom velmi jednoduchý proces. Původní sklo se vymění za izolační dvojsklo a do oken kolem rámu se aplikuje silikonové těsnění. Samotným zasklením pak lze dosáhnout perfektních parametrů, které můžeme srovnávat s celou výměnou nových oken.

Výměna skla v kastlovém okně vede k dokonalé tepelné a protihlukové izolaci, díky které minimalizujete úniky tepla. Pro bližší informace nám zavolejte na bezplatnou linku.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.