zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Výměna skel ve starých oknech udělá mnohé

Staré okno po několika letech přestává správně izolovat. Po čase začnete cítit zvenku prostupující nepříjemný chlad, v letních měsících je vám naopak teplo nebo dokonce vedro. Zvenku slyšíte ruch velkoměsta nebo vaše klábosející sousedy. Prostě a jednoduše, tepelné a zvukové odizolování místnosti už není, co bývalo. A pokud jste se přestěhovali do domu, ve kterém již stará okna byla, tepelnou a zvukovou izolaci jste ani nezažili. Zajímá vás, jak tento problém řešit?

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože máme 17 let zkušeností
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Výměna skla ve starém okně je rychlá a jednoduchá

Celý postup, respektive výměna skel u starých oken je jednoduchá, skladná a rychlá. Přesklení trvá standardně 20 minut (pokud se bavíme například o zasklení jednoho kusu skla za moderní izolační dvojsklo v dřevěném okně). Renovace oken probíhá bez bourání a naši specialisté v oboru sklářství po sobě veškerý hrubý nepořádek uklidí.

Investice (cena), kterou do oprav vložíte, se vám velmi rychle vrátí. Naši technici odborníci vás navštíví kdekoliv po České republice nebo na Slovensku a to zcela zdarma. Při nezávazné a bezplatné návštěvě vám posoudí rámy oken, ale také vám navrhne ideální řešení a ukáže vám ceník k zateplení oken přímo na míru.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.