zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Výměna skel ve zdvojených oknech je rychlá, snadná a bez nepořádku

Výměna skel u dvojitých oken se zpravidla provádí dvěma různými způsoby. Jaké to jsou?

  1. Výměna venkovního skla za dvojsklo, vnitřní sklo se ponechá.
  2. Výměna s použitím WL profilu, vnitřní zasklení je odstraněno.

Oběma technikami lze výrazně ušetřit za vytápění, prodloužit životnost oken, snížit hluk zvenku a zbavit se nepříjemného chladu či přehřívání interiéru.

Mám zdvojená okna, pro jaký postup se rozhodnout?

Zejména první postup, kdy se do zdvojeného okna na vnějším křídle montuje izolační dvojsklo, je velmi rychlý, snadný a protože k renovaci dochází bez jakékoliv bourání, v domě nevzniká žádný nepořádek. Není tedy potřeba pořizovat nová okna, pouze se vymění stará skla a nejedná se o velkou investice. Peněžní vklad, který do zlepšení tepelných i zvukových vlastností okna vložíte, se vám tak brzy vrátí.

Druhý postup nepřináší tak dobrou tepelnou a zvukovou izolaci, zato je po přesklení mnohem snadnější okna mýt. Po renovaci je východiskem odstranit nerovnost mezi křídly instalací rohové plastové lišty.

Výměna skla ve zdvojeném okně je velmi efektivní

Dvojitá okna, jejichž skla budou vyměněna, tak budou mít mnohdy dokonce lepší vlastnosti než zcela nová plastová okna. To se děje proto, že rámy oken jsou dřevěné. Výsledný efekt po výměně izolačního dvojskla je obdobný s izolačními vlastnostmi eurooken s trojsklem.

A jak vypadá ceník za výměnu skel ve zdvojeném okně? Cena se odvíjí od mnoha faktorů. Výměnu skel posuzujeme vždy individuálně na míru vašim potřebám na základě osobní, nezávazné a zcela bezplatné návštěvy technika.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.