zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Venkovní žaluzie na střešní okna - napište nám o kalkulaci

Žaluzie pro střešní okna, respektive zastínění střešních oken, jsou perfektním řešením pro většinu interiérů. Z montáže můžete profitovat po celý rok.

  1. V létě zabráníte přehřívání interiéru. Předokenní žaluzie působí proti slunci.
  2. Chápeme, že v zimních měsících domácnosti tolik nestojí o stínění střešních oken. Nadchnout by je ale mohly úspory za vytápění. Snižte své náklady za služby až o 25 %.
  3. Izolační prvek působí také proti hluku. Montáží žaluzie do středu oken minimalizujete hluk přicházející zvenčí.
  4. A v neposlední řadě se žaluzie do střešních oken postarají o vaši bezpečnost.

Montujeme žaluzie do střešních oken Velux a oken od dalších výrobců

Můžeme vám zaručit bohaté zkušenosti s rychle a kvalitně provedenou prací. V oboru působíme již více jak 15 let. A to nejen v České republice, ale také na Slovensku či Maďarsku. Máme více než 24 000 spokojených zákazníků.

Nejčastěji montujeme venkovní žaluzie na střešní okna Velux, zkušenosti máme ale také s dalšími menšími či většími předními výrobci oken (Roto, Fakro, Fenestra ad.). Zajímá vás cena za žaluzie a rolety na střešní okna na míru pro vaši domácnost?

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Zatemňující střešní žaluzie, které vám změní život

Realizujeme montáž střešních žaluzií od jednotlivých bytů přes rodinné domy až po velké objekty i instituce a měníme životy lidí. Věříme, že námi odvedená práce může být pro klienty velkým přínosem a proto nabízíme ZDARMA konzultace a stanovení ceny u zákazníka po celé ČR a na Slovensku.

Klienti nám vždy platí až po dokončení všech prací. Ceny montáží žaluzií na střešní okna i jiná okna a dveře jsou vždy konečná a nikdy vás nepřekvapíme žádným dodatečným navýšením ceny.

Žaluzie na střešní okno na manuální i elektrické ovládání

Nabízíme levné, a přesto kvalitní žaluzie na střešní okna na míru. Vybrat si můžete z několika druhů žaluzií, velikostí, barev a typů ovládání.

Naše rolety jsou perfektní pro novostavby, při rekonstrukcích, zateplování apod. Některé druhy žaluzií lze dodat v šesti velikostech, nejčastější je bílé a hnědé provedení, je však možné je nalakovat dle vzorníku RAL nebo polepit renolitovou fólií.           

 

Ovládání elektrických žaluzií na střešní okna
Ovládání elektrických žaluzií na střešní okna

 

Ovládání můžete zvolit ruční nebo s elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem nebo dálkovým ovládáním, včetně automatiky.

Barvy žaluzií na střešní okna

Barvy žaluzií na střešní okna
Barvy žaluzií na střešní okna
Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2023 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.