zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Venkovní žaluzie na střešní okna - napište nám o kalkulaci

Žaluzie pro střešní okna, respektive zastínění střešních oken, jsou perfektním řešením pro většinu interiérů. Z montáže můžete profitovat po celý rok.

  1. V létě zabráníte přehřívání interiéru. Předokenní žaluzie působí proti slunci.
  2. Chápeme, že v zimních měsících domácnosti tolik nestojí o stínění střešních oken. Nadchnout by je ale mohly úspory za vytápění. Snižte své náklady za služby až o 25 %.
  3. Izolační prvek působí také proti hluku. Montáží žaluzie do středu oken minimalizujete hluk přicházející zvenčí.
  4. A v neposlední řadě se žaluzie do střešních oken postarají o vaši bezpečnost.

Montujeme žaluzie do střešních oken Velux a oken od dalších výrobců

Můžeme vám zaručit bohaté zkušenosti s rychle a kvalitně provedenou prací. V oboru působíme již více jak 15 let. A to nejen v České republice, ale také na Slovensku či Maďarsku. Máme více než 24 000 spokojených zákazníků.

Nejčastěji montujeme venkovní žaluzie na střešní okna Velux, zkušenosti máme ale také s dalšími menšími či většími předními výrobci oken (Roto, Fakro, Fenestra ad.). Zajímá vás cena za žaluzie a rolety na střešní okna na míru pro vaši domácnost?

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Zatemňující střešní žaluzie, které vám změní život

Realizujeme montáž střešních žaluzií od jednotlivých bytů přes rodinné domy až po velké objekty i instituce a měníme životy lidí. Věříme, že námi odvedená práce může být pro klienty velkým přínosem a proto nabízíme ZDARMA konzultace a stanovení ceny u zákazníka po celé ČR a na Slovensku.

Od klientů nechceme žádné zálohy předem a vždy nám platí až po dokončení všech prací. Ceny montáží žaluzií na střešní okna i jiná okna a dveře jsou vždy konečná a nikdy vás nepřekvapíme žádným dodatečným navýšením ceny.

Žaluzie na střešní okno na manuální i elektrické ovládání

Nabízíme levné, a přesto kvalitní žaluzie na střešní okna na míru. Vybrat si můžete z několika druhů žaluzií, velikostí, barev a typů ovládání.

Naše rolety jsou perfektní pro novostavby, při rekonstrukcích, zateplování apod. Některé druhy žaluzií lze dodat v šesti velikostech, nejčastější je bílé a hnědé provedení, je však možné je nalakovat dle vzorníku RAL nebo polepit renolitovou fólií.           

 

Ovládání elektrických rolet a žaluzií
Ovládání elektrických rolet a žaluzií

 

Ovládání můžete zvolit ruční nebo s elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem nebo dálkovým ovládáním, včetně automatiky.

Markéta Vávrová
Markéta Vávrová
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.

Copyright © 2021 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.