zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Čím je zamlžování oken v bytě způsobeno

Jak zabránit zamlžování oken?

 

Rosení oken v bytě zvenčí, zevnitř nebo mezi okny patří mezi časté potíže mnoha rodin. Za zamlžování oken může povrchová teplota nebo vlhkost vzduchu. I přesto, že se zamlžování oken nemusí zdát jako závažný problém, v budoucnu vás dostihne.

Silné mlžení oken v bytě či domě, tj. kondenzace vlhkosti, vede ke vzniku plísní, které mohou způsobit členům domácnosti množství nemocí či se u nich mohou objevit alergie. Zamlžená okna navíc mohou stát domácnost navíc tisíce korun ročně za poplatky. Špatná izolace do domácnosti přináší nepříjemný chlad, v létě se naopak interiéry přehřívají.

Jak zabránit zamlžování oken

Co proti zamlžování oken? Bohužel jednoduché řešení neexistuje. Na internetu sice najdete množství tipů, žádné řešení ale není dlouhodobě udržitelné a v konečném důsledku je třeba nutná konzultace s odborníkem.

I přesto, že částečně lze zabránit rosení oken snížením vlhkosti vzduchu, efektivnějším řešením, co na zamlžování oken, je zvýšení povrchové teploty skla.

Osvědčenou a velmi účinnou metodou je výměna původního skla za izolační dvojsklo Heat Mirror ®. Folie proti rosení (HM88) zabraňuje rosení skel. Nejlepší je využít konzultace s odborníkem, který případně místo izolačního dvojskla Heat Mirror ® doporučí výměnu za klasické dvojsklo nebo trojsklo.

Doprava zdarma
Náš technik za vámi přijede ZDARMA
kamkoliv po celé ČR a SK
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
Bezkonkurenční poměr kvality a ceny
protože máme 17 let zkušeností
99% spokojených zákazníků
99% spokojených zákazníků
domluvte si návštěvu technika

Zamlžování plastových oken zvládneme odstranit i bez výměny oken

Zamlžování plastových oken umíme předejít jednoduše a efektivně: výměnou skel. Naše moderní způsoby nám umožňují výměnu skel provést bez jakéhokoliv bourání a bez nutnosti výměny celých oken. Přesklení dokážeme dokonce celoročně na všech typech oken i v památkové zóně.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.