zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Zapařování oken vám může zkomplikovat život

Zapařování dřevěných oken a oken z plastu vám může pořádně zkomplikovat život. Ptáte se jak? Plíseň na oknech a kolem nich vzniká právě srážením vody (zapařováním) zapříčiněné špatnou tepelně-zvukovou izolací oken. Plíseň u oken a okolo nich přitom vede ke vzniku nemocí a alergií.

Zapařování oken potrápí v budoucnu i vaši peněženku. Špatná tepelně-zvuková izolace oken a zapařování vás stojí tisíce korun ročně. Zvažte výměnu skel, díky které výrazně ušetříte za vytápění a investice se vám v budoucnu vrátí. Zbavíte se nejen nepříjemného chladu, ale také v létě zabráníte přehřívání místností a snížíte hluk zvenčí.

Jestliže se na oknech a okolo nich nebude tvořit plíseň a nebudou na ně působit další nepříznivé vlivy zapařování, prodloužíte jejich životnost. Podívejte se, jak jsme pomohli tisícům spokojených zákazníků a co o nás řekli.

 

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Jak na zapařená okna ?

Zapařená okna trápí mnoho lidí. Pokud se vám zapařují okna zevnitř bytu či zvenčí, zvažte rovnou výměnu celých skel. Lze tak učinit i bez jakéhokoliv bourání a bez nutnosti výměny celých oken. Přesklení oken dokážeme dokonce celoročně na všech typech oken i v památkové zóně.

Věřte, že montáž klasických izolačních dvojskel či trojskel nebo dokonce nejmodernějšího typu dvojskla HEAT MIRROR ® vyřeší potíže se zapařováním napořád.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.