zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Zateplení dřevěných oken a jeho vliv na zdraví a pohodu

Zateplení dřevěných oken pomocí zasklení je ekonomicky výhodným a kvalitním řešením. Konečně budete moci říct sbohem únikům tepla, které vás stojí zbytečně tisíce korun ročně. V létě se nebude interiér naopak přehřívat. Špatná izolace oken má vliv i na váš zdravotní stav. Na starých dřevěných oknech se běžně sráží vlhkost, což vede ke vzniku plísní. Ty mohou u členů domácnosti propuknout v nemoci a alergie.

Zateplení dřevěného okna je proto investicí, díky níž prodloužíte životnost oken a která se vám brzy vrátí.

Využijte našich služeb a nechte si od nás odborně posoudit vaše dřevěná okna. Naši technici a jedničky ve svém oboru vás navštíví kdekoliv po celé ČR a SK zcela zdarma. Jak z toho můžete profitovat? 

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Zateplování dřevěných oken během chvilky

Skla dřevěných oken ve většině domácností potřebují bez průtahů vyměnit za nová a kvalitnější. Jejich tepelná a zvuková izolace je totiž tristní. Sklenářství je naší specializací, tisíce spokojených zákazníků nám dají za pravdu. Do dřevěných oken vyrábíme, jako prověřený český výrobce, skla té nejvyšší možné kvality. Zajímá vás, jak probíhá samotná oprava?

Vše se odehraje během chvilky, bez nutnosti jakéhokoliv bourání. Naši pracovníci navíc po montáži hrubý nepořádek uklidí, abyste se nemuseli stresovat úklidem, ale pouze si užívali změn, které vám ušetří tisíce korun ročně.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.