zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Proč se rozhodnout pro zateplení oken?

Zateplení oken

 
  • Topíte pánu bohu do oken a utrácíte za energie a teplo velké množství finančních prostředků?
  • Trápí vás rosení oken?
  • Nemůžete se soustředit na práci, protože vás ruší hluk zvenčí?
  • Trápí vás doma plísně nebo jiné nepříznivé vlivy pocení oken?
  • Chcete mít kvalitní okna od českých sklářů s bohatými zkušenostmi?

Pokud jste odpověděli alespoň na jednu otázku ano, pak byste se měli rozhodnout pro zateplení oken. Trápí vás něco jiného a vy si nejste jisti, zda by problém vyřešilo zateplení oken? Zavolejte nám na bezplatnou linku nebo využijte nezávazné, informativní a bezplatné návštěvy technika a my vám rádi poradíme!

Zateplením oken ušetříte až deseti tísíce korun

Špatné zateplení oken vás ročně vyjde zbytečně na deseti tísce korun na energiích, které můžete jednoduše ušetřit. A čím dražší energie jsou, tím více ušetříte a tím rychleji se vám peníze investované do zateplení vrátí zpět.

Na zateplení ve všech špaletových a některých plastových oknech můžete využít v plné výši dotaci Nová zelená úsporám. Kontaktujte nás!

 

Skrytý problém, který může vyřešit zateplování oken

V oboru působíme více než 15 let a máme množství zkušeností s tím, že nás zákazníci kontaktují s prosbou o dodatečné zateplení okenních rámů, zateplení ostění oken či kolem oken. Mnohdy ale netuší, že problém není v rámu okna, ale v samotném sklu.

Pokud máte problémy s izolací oken a nejste si jisti, v čem přesně je potíž, využijte naší vždy a bez výjimky nezávazné a bezplatné návštěvy technika, který vám navrhne ideální řešení zateplení oken na míru dle vašich finančních možností.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Zateplení starých oken pro nás není problém

Dennodenně se věnujeme tomu, jak zateplit okna. Klademe důraz na kvalitu a spokojenost tisíce našich zákazníků. Za více než 15 let působnosti se z nás stali opravdoví experti v daném oboru po celé České republice, ale také na Slovensku i v Maďarsku. Jaké zakázky jsme realizovali?

Jestliže se chcete přesvědčit o kvalitě naší práce, zavolejte na naši bezplatnou linku a my pro vás vyhledáme realizované zakázky přímo ve vašem okolí.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.