zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Díky zateplení plastových oken ušetříte ročně tisíce korun

Kvalitní zateplení plastového okna vám může změnit život. Dobrá zvuková a tepelná izolace oken vám totiž může ušetřit ročně i tisíce korun. Díky kvalitnímu zateplení se navíc vyhnete rosení skel, které okna ničí. Kondenzace vody totiž přeroste v plísně, které způsobují kromě defektů také propuknutí nemocí a alergií u členů domácnosti. Zateplením prodloužíte jejich životnost a eliminujete další nepříznivé vlivy rosení.

Zateplování plastových oken vás zbaví nepříjemného chladu, v létě naopak zabráníte přehřívání místností a snížíte hluk zvenčí.

 

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Jak se postavit k zateplování plastových oken

Zarosená okna trápí množství domácností. Všimli jste si někdy i vy, že se vám zevnitř bytu rosí okna? Nebo jste stáli na balkoně a pozorovali jste mlžení oken také zvenčí?

Částečně lze zabránit rosení oken zevnitř snížením vlhkosti vzduchu v interiéru. Problémem ale je, že se nejedná o udržitelné řešení. Daleko efektivnější způsob je zvýšit povrchovou teplotu skla. Montáž klasických izolačních dvojskel či trojskel nebo dokonce nejmodernějšího typu dvojskla HEAT MIRROR ® vyřeší potíže s rosením napořád.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.