zavolejte zdarma
+420 800 114 947
Tel

Proč zvolit zateplení špaletových oken

Trápí vás vysoké výdaje za vytápění? Prostupuje do vašeho domu či bytu v zimě nepříjemný chlad zvenčí a v létě se interiér naopak přehřívá? Rosí se vám okna? Přáli byste si snížit hluk, který slyšíte z ulice?

Problémy signalizuje zpočátku zejména rosení špalet. Srážení vody na špaletových oknech skoro vždy přerůstá ve vznik plísní a dalších jevů spojených s nepříznivými vlivy rosení oken, které vedou k propuknutí alergií a nemocí u členů domácnosti.

Zateplování špaletových oken může být přitom hotové během několika desítek minut.

Nechte si ohledně zateplení špaletového okna poradit od našich techniků. Pracují u nás pouze kmenoví zaměstnanci české národnosti, komunikativní odborníci, které pravidelně školíme. Právě ti vás navštíví zcela zdarma a současně vyslechnou vaše potřeby i finanční možnosti.

Nebo nám rovnou zavolejte na bezplatnou infolinku:   +420 800 114 947

Jak na zateplování špaletových oken ?

Zajímá vás udržitelný, ekonomicky výhodný a kvalitní způsob řešení zateplení špaletových oken? Pak zvažte výměnu skel ve špaletových oknech. A proč byste měli zvolit na přesklívání právě nás?

Výměnu skel u špaletových oken zvládneme bez bourání. Pracovníci po sobě nikdy nezanechávají špínu a nečistoty, neboť po montáži uklidí veškerý hrubý nepořádek. Sklenářství je navíc naší specializací. Na trhu působíme více než 15 let. Díky kvalitně odvedené práci jsme získali již tisíce spokojených zákazníků a rádi pomůžeme i vám.

Nikola Podhorná
Nikola Podhorná
Zeptejte se na cokoliv nebo nám napište pro bezplatnou návštěvu technika:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Izolační dvojskla
Dnes sleva 30%
při odeslání
formuláře
Návštěva naším technikem
je u vás zcela zdarma.
Připravíme vám kalkulaci
rychle a nezávazně.
Adresa

Jesenice u Prahy
Cedrova 1039, 252 42
Rosení Oken s.r.o.
IČ: 17299241

Schůzka je možná pouze po předchozí dohodě.

Copyright © 2024 - Rosení oken EU - Tento web používá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Zásady ochrany osobních údajů.

Realizace provádíme po celé ČR, zejména: Praha, Brno, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Poděbrady, Hradec Králové, Kutná Hora, Benešov, Roudnice nad Labem, Plzeň, Příbram, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Břeclav.